Home / Gry / FPS / Titanfall 2 Multiplayer Tech Test rozpoczyna się w ten weekend

Titanfall 2 Multiplayer Tech Test rozpoczyna się w ten weekend

Titanfall 2 Multiplayer Tech Test

Titanfall 2, sequel do dosyć popularnej gry studia Respawn Entertainment, która przed laty zdobyła wiele nagród i przeżyła serię upadków i wzlotów. Nadchodząca gra otrzymuje właśnie Multiplayer Tech Test mający pomóc jej w wyłapaniu błędów przed planowaną premierą gry ustaloną na 28 października.

Test techniczny Multiplayer Tech Test pozwoli graczom na wypróbowanie dwóch mechanicznych wojowników Ion i Scorch, którzy walczyć będą z wykorzystaniem jednego z pięciu stylów rozgrywki m.in. Bounty Hunt, 5v5, Pilots vs. Pilots oraz 8v8.

W jednej z wiadomości od twórcy gry dowiadujemy się, że test ten jest wersją pre-alpha z błędami o których tworzące Titanfall 2 wie, w związku z czym nie dziwcie się jeśli w grze doświadczycie kilku mniej lub bardziej irytujących błędów. Głównym powodem do tych testów jest bowiem przetestowanie wydajności serwerów gry i eliminacja wpadek podczas premiery.

W przyszły weekend zaś będziemy mogli wypróbować w drugiej fazie testów inne mapy, tryby rozgrywki,innych tytanów i więcej.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.