Home / Aktualności / Timberman – uzależnienia od Flappy Bird ciąg dalszy

Timberman – uzależnienia od Flappy Bird ciąg dalszy

timberman-ios-android
Timberman
to nowa uzależniająca gra ze studia Digital Melody, która być może dumnie zajmie miejce Flappy Bird, którego twórca wycofał go już prawie rok temu. Niemniej jednak po jej zniknięciu powstało prawie milion klonów, pojawiły się aukcje iPhonów z zainstalowaną grą itp.

Kontynując tradycję wspomnianej gry Timberman, nie bezpośrednio do niej nawiązuje, posiadając coś co wciąga wcale nie mniej niż Flappy Bird. Sami po pierwszym zainstalowaniu na naszym spartfonie, po kilku nieudanych próbach i wynikach rzędu 50, nie potwafiliśmy przestać mówiąc “:eszcze tylko raz”. Na razie się jednak nie skończyło.

Ta wciągająca gra z 8-bitową grafiką udowadnia, że najprostsze rzeczy są najbardziej skuteczne. Jeśli spodoba wam się ta gra to możecie ją pobrać zarówno z Play Store na Androida, jak i App Store dla urządzeń z iOS. Gra Timberman występuje za darmo, lecz gdy zdecydujecie się zapłacić to pozbędziecie się m.in. reklam w grze

W Timberman czyli drwalu jakich mało chodzi o rąbanie drzewa tak aby nie wpaść na gałąź. Za pomocą lewego lub prawego przycisku na ekranie rąbiemy drzewo z jednej lub drugiej strony, i tyle. Czym szybciej to robimy (mamy określony czas na wykonanie zadania), tym szybciej zdobywamy punkty.

Zaczynając grę możemy wybrać jak nasz drwal ma wyglądać. Niektórzy drwale w tej grze wyglądają nadmiar śmiesznie, co jescze bardziej podnosi dobrą zabawę.

Cała zabawa jest tym trudniejsza im większe postępy w niej czynimy, także radzimy się po kilku etapach zbytnio nie denerwować. Jeśli pobierzecie grę Timberman, to możecie w komentarzach podzielić się swoimi osiągnięciami.

Pobierz grę z iTunes lub Google Play.