Home / Aktualności / Obudowy / Thermaltake Suppressor F51- obudowa jakich mało

Thermaltake Suppressor F51- obudowa jakich mało

Thermaltake Suppressor F51

Thermaltake Suppressor F51 to najnowsza obudowa mająca mieć preierę na nadchodzących targach Compute 2015, do tego w dwóch odmianach z oknem i bez niego.

Thermaltake Suppressor F51 04

Oferująca w obu przypadkach beznarzędziową instalację napęców 5,25 i 3,5 cala obudowa Thermaltake posiada także ułatwioną nstalację chłodzenia wodnego, w dodatku bez ograniczeń jeśli chodzi o długość kart graficznych.

Thermaltake Suppressor F51 03Także zatoki na napędy HDD oraz SSD w konfiguracji modularnej „2 + 6”, które uwzględniono w Suppressor F51 oraz Suppressor F51 Window zasługują na podziw.

Thermaltake Suppressor F51 02

Nie gorzej ma być jeśli chodzi o redukcję hałasu oraz ochronę przed kurzem dostającym się do obudowy. Zastosowano tu bowiem filtry i maty wygłuszające na górze, przednim panelu oraz dole obudowy, chroniące skutecznie przed jego dostawaniem się do wewnątrz.

Jeśli chodzi o możliwości chłodzenia z użyciem wentylatorów, to możemy tu zastosować 120/140/200mm wentylatory jak również pojedyńcze, podwójne jak i potrójne chłodnice w przypadku chłodzenia wodnego.

Thermaltake Suppressor F51 01

Zarówno Suppressor F51 jak i Suppressor F51 Window oferują mniejsze o 2.6°C temperatury jeśli zdecydujemy się na nie używanie mat wygłuszających, w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Ogromny przewiew może być realizowany z użyciem trzech wentylatorów 120 mm z przodu oraz jednym 120 mm z dołu i 140 mm wentylatorem umieszczonym z tyłu. Także do naszej dyspozycji pozostają góne utwory instalacyjne, za pomocą których można umieścić kolejne tornada powietrzne.

Mamy nadzieję, że Thermaltake poinformuje nas zarówno o cenach oby rodzai obudów jak i o ich dostępności na rynku na wspomnianych targach Computex 2015, które są już za rogiem.