Home / Aktualności / Thermaltake prezentuje słuchawki PULSE G100 z 53 mm przetwornikiem i podświetleniem RGB

Thermaltake prezentuje słuchawki PULSE G100 z 53 mm przetwornikiem i podświetleniem RGB

Znany producent sprzętu dla graczy Thermaltake, zaprezentował właśnie kolejne słuchawki PULSE G100 wyposażone w duży 53 mm neodymowe głośniki oraz oczywiściew podświetlenie RGB.

Zestaw słuchawkowy do grania PULSE G100 jest w eleganckim, lekkim minimalistycznym stylu, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i ergonomiczny komfort podczas długich sesji grania. Cechy konstrukcyjne obejmują wspomniany potężny 53 mm neodymowy głośnik z doskonałą jakością dźwięku,  kolorowe podświetlenie 3D RGB, regulowaną opaską ze sztucznej skóry z miękkim podparciem oraz wbudowane fizycznie elementy sterujące dla łatwego dostępu do regulacji głośności, mikrofonu i oświetlenia.

Dzięki zastosowaniu w PULSE G100 zamkniętej konstrukcji oraz większych głośników, udało się uzyskać zarówno doskonałe głuszenie dźwięków z zewnątrz jak również ponadprzeciętny dźwięk w grach czy przy słuchaniu muzyki / oglądaniu filmów.

Zastosowanie specjalnie dobranych przetworników i mikrofonu umożliwia perfekcyjne dopasowanie impedancji do komputerów PC i MAC oraz konsol PS4 czy Xbox One i urządzeń mobilnych. Do zestawu dołączony jest też konwerter Y-kabel 2 do 1, który w przypadku konsol oferuje jedynie dźwięk stereo.

Słuchawki Tt PULSE G100 dostępne są już w sprzedaży w cenie ok. 150 zł. 

Specyfikacja słuchawek:

COLOR

DIAMOND BLACK

CONNECTOR

3.5MM PLUG X 2 , USB X 1

CABLE LENGTH

1.8M, 5.9 FT

PLUG&PLAY MICROPHONE

YES

EXTERNAL IN-LINE CONTROLLER

YES

DRIVER UNIT (MM)

53MM NEODYMIUM MAGNET

CHANNEL

STEREO

FREQUENCY RESPONSE

20 HZ ~ 20 KHZ

IMPEDANCE

60 OHM

SENSITIVITY

103 +/-3DB

 

Specyfikacja mikrofonu:

MIC DIRECTIVITY

OMNI-DIRECTIONAL

MIC NOISE CANCELLING

N/A

MIC SENSITIVITY

-45+/-3DB

MIC FREQUENCY

30HZ ~ 16 KHZ

MIC IMPEDANCE

< 2.2K OHM

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.