Home / Aktualności / Thermaltake pokazał flagową obudowę Core P8 Tempered Glass w wersji Full Tower

Thermaltake pokazał flagową obudowę Core P8 Tempered Glass w wersji Full Tower

Thermaltake, jeden z wiodących producentów w segmencie chłodzenia, obudów komputerowych i pamięci dla entuzjastów, zaprezentował dziś swoją nową obudowę Full Tower z serii Core, Core P8 Tempered Glass . Obudowa składa się z trzech 4-milimetrowych paneli ze szkła hartowanego – z przodu, z boku i od góry i umoliwia używanie obudowy w tradycyjny sposób (przezroczysta obudowa typu tower) lub po usunięciu górnego i przedniego panelu jako obudowy z otwartą ramą. Co więcej, Core P8 TG zaprojektowana jest w takis spsób, że można ją powiesić na ścianie lub pużyć w tradycyjnym, pionowym ustawieniu.

Czego można spodziewać się po rozmiarach tej “skrzynki” to to, że zmieścimy w niej sporą ilość wentylatorów oraz przeróżne uikłady chłodzenia. Obudowa może pomieścić do osiemnastu, tak 18, 120 mm wentylatorów lub do 12 wentylatorów 140 mm. Za filtrację powietrza odpowiadają filtry magnetyczne na górnym, prawym i dolnym panelu. Nowa obudowa obsługuje również system chłodzenia cieczą Distro-Plate Pacific Core P5 DP-D5 Plus z pompą Combo, co zapewnia profesjonalny i wydajny sposób chłodzenia procesora czy karty graficznej. Flagowa obudowa Core P8 TG może ponadto pomieścić spore radiatory – 480 mm z przodu, jeden 420 mm u góry, jeden 480 mm z prawej strony i jeden 240 mm u dołu. Producent pomyślał też o gniazdach rozszerzeń, w tym przypadku jest ich osiem; podobnie jak w przypadku wnęk na napęd, istnieje jedno urządzenie na dyski pamięci masowej 2,5 ”(ze wspornikiem pompy), trzy na urządzenia 3,5” lub sześć 2,5 ”(ze wspornikiem dysku twardego).

 

Ciekawe jest także wnętrze obudowy – obrotowe gniazda PCI-E i standardowy raiser dla karty graficznej umożliwiają użytkownikom wybór sposobu pokazania s kart graficznych. Dzięki w pełni modułowej konstrukcji i dużemu odstępowi wewnętrznemu obudowa Core P8 TG Full Tower doskonale sprawdzi się dla użytkowników, którzy szukają wyjątkowej obudowy komputera. Thermaltake wyposażył swoją skrzynkę w jeden port Type-C, dwa USB 3.0 i dwa USB 2.0, z portem HD Audio i jednym przyciskiem reset na panelu przednim.

Podwozie pełne hartowane Thermaltake Core P8 będzie dostępne do zakupu w drugim kwartale 2020 roku za pośrednictwem światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów Thermaltake. Jest objęty trzyletnią gwarancją.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.