Home / Aktualności / Thermaltake Level 20 RGB Titanium (Speed Silver) – nowa aluminiowa klawiatura gamingowa

Thermaltake Level 20 RGB Titanium (Speed Silver) – nowa aluminiowa klawiatura gamingowa

Dla wszystkich poszukujących profesjonalnych klawiatur gamingowych (z podświetleniem RGB oczywiście) mamy dobrą wiadomość. Na rynek trafi niebawem Thermaltake Level 20 RGB Titanium (Speed Silver) – klawiatura z przełącznikami mechanicznymi Silver MX.

Przełączniki te zostały zaprojektowane z niskim punktem uruchamiania 1,2 mm, co zapewnia krótszy czas reakcji i wysokie częstotliwości przełączania, co zapewnia szybką, precyzyjną reakcję, która jest nawet o 40% szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur mechanicznych. Producent gwarantuje 50-milionową żywotnością klawiszy, co przełoży się na długotrwałą wytrzymałość całej konstrukcji. Dla większej wygody użytkownika w tym modelu znalazły się gniazdo USB (które możemy użyć do ładowania lub podłączenia myszy) oraz gniazdo słuchawkowe. 

Co równie ważne, Level 20 RGB Titanium charakteryzuje się charakterystycznym zakrzywionym kształtem z aluminiową konstrukcją o grubości 2 mm, zapewniającą większą wytrzymałość, trwałość i sztywność strukturalną, jednocześnie łącząc atrakcyjny i spójny wygląd z wydajnością.

Inżynierowie firmy Tt postarali się też o podświetlenie RGB, którego we współczesnej klawiaturze gamingowej nie może zabraknąć. I tak korzystając z silnika gier iTake, możemy dostosować oświetlenie RGB nawet z 3 stron z 32 różnymi strefami kolorów. Z dostępnych informacji wynika, że do dyspozycji jest 16,8 miliona kolorów RGB z ogromnym 13 strefami podświetlenia z przodu i 14 z boków w celu uzyskania najbardziej dynamicznych i wyrafinowanych efektów świetlnych. Wśród nich znalazły się m.in. reakcja na dźwięk, temperatura systemu lub własna konfiguracja.

Miłym dodatkiem jest kontrola dźwięku w „w locie”. Dzięki niej ustawimy głośność, wyciszymy, przeskoczymy do następnego utworu czy wstrzymywanie kontroli bez wysiłku. Dla użytkowników asystentki Alexa, Thermaltake przygotował jeszcze coś – wsparcie głosowe umożliwiające np. ustawienie odpowiedniego podświetlenia bez ruszenia palcem. Co więcej, wszystkie produkty Thermaltake TT RGB PLUS są w stanie połączyć się z ekosystemem Razer Chroma. Użytkownicy, którzy zainstalowali zarówno oprogramowanie TT RGB PLUS, jak i Razer Synapse 3, mogą korzystać z zsynchronizowanych efektów świetlnych w grach i RGB w systemie chłodzenia cieczą TT RGB PLUS.

Zostawiając podświetlenie na chwilę, fukcją, której i tu nie zabrakło jest Anti-ghosting oraz full-key rollover. Pełni szczęścia dopełnia dedykowane oprogramowanie z wieloma profilami, które zapisywane są w pamięci klawiatury Level 20 RGB Titanium.

Klawiatura Thermaltake  Level 20 RGB Titanium będzie dostępna w Polsce w połowie lutego w cenie zbliżonej do klawiatury X1. 

Specyfikacja:

Kolor Titanium
Ilość klawiszy Macro brak
Ilość profili 6
Interfejs graficzny Tak
Pozłacane USB Tak
Wymiary i waga 482 x 185.96 x 43.93 mm, 1,5kg
Złącze USB
ANTI-GHOSTING KEYS Tak / N KEY Rollover (USB)
Ilość wbudowanej pamięci 4MB
POLLING RATE 1000 HZ
Podświetlenie 16.8 Million RGB kolorów
podpurna na nadgarstki brak
gniazdo USB i audio (pass-through) Tak
Klawisze multimedialne 5 + pokrętło głośności
Kabel w oplocie Tak
Długość kabla 1,8m

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.