Home / Aktualności / Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Podsumowanie:

Podsumowując recenzję myszki Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse możemy powiedzieć, że jest to produkt bardzo udany. Na uwagę zasługuje bardzo dobra jakość materiałów, świetny sensor laserowy, solidność wykonania, regulacja wysokości – może mało przydatna- ale jest.

Odrobinę gorzej z jest natomiast z ergonomią dla osób z małymi i średnimi dłońmi. Tutaj przydałoby się zastosować możliwość regulacji na styl myszy R.A.T. które były popularne kilka lat temu. 

Jeśli jednak drogi czytelniku masz większe dłonie, grasz palm grip’em i nie przeszkadza Ci brak regulacji wagi – jest to bardzo ciekawa opcja do wyboru.

Cena myszy na rynku waha się od 290 zł do niemal 400 zł – w tej pierwszej opcji nad opisywanym tu produktem Thermaltake można się poważnie zastanowić. Niemniej jednak jak wspomnieliśmy na początku, warto jednak wcześniej chociażby sprawdzić jak gryzoń siedzi w dłoni aby się później odrobinę nie rozczarować.

 

  1. Wstęp
  2. Pudełko, dane techniczne i wrażenia z użytkowania
  3. Oprogramowanie
  4. Podsumowanie

 

 

 

 

Podsumowanie: Podsumowując recenzję myszki Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse możemy powiedzieć, że jest to produkt bardzo udany. Na uwagę zasługuje bardzo dobra jakość materiałów, świetny sensor laserowy, solidność wykonania, regulacja wysokości – może mało przydatna- ale jest. Odrobinę gorzej z jest natomiast z ergonomią dla osób z małymi i średnimi dłońmi. Tutaj przydałoby się …

Ocena końcowa

Ocena

Warta uwagi

Podsumowanie : Z dobrą ceną, mysz Level 10 Advanced stanowi ciekawą propozycję dla graczy.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.