Home / Aktualności / Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Oprogramowanie

Oprogramowanie należy pobrać ze strony producenta. Nie ma tu automatyzacji rodem z Razor’a.  Pobranie 35 megabajtowego archiwum RAR nie zajmuje dużo czasu. Aktualna wersja oprogramowania na dzień publikacji materiału to 2.0012 z 27.02.2018.

Po pierwszym uruchomieniu została przeprowadzona aktualizacja oprogramowania myszki co zajęło ok. 15 sekund. Samo Oprogramowanie jest niemniej mało intuicyjne i zdecydowanie trudniejsze do przyswojenia niż konkurentów. Do tego zdarzył się jeden nie spolszczony napis. Po opanowaniu zasad wszystko da się dość sprawnie ustawić.

Każdy klawisz myszy może mieć przypisaną funkcję myszy, akcję klawiatury (ograniczone do kilku: strzałki, kopiuj-wklej, pokaż pulpit, ALT-TAB, odświeżenie strony internetowej, strona domowa przeglądarki) lub otwarcie programu.

Jeśli chodzi o profile, to opisywany produkt umożliwiał ustawienie 5 profili, w każdym zaś maksymalnie 4 czułości myszy zmieniane zdefiniowanymi przez siebie przyciskami. Możemy również dostosować czułość osobno dla osi Xi osi Y co jest bardzo dobrym posunięciem ze strony Therlamtake. Mysz zapamiętuje w wbudowanej pamięci zapisane przez nas profile a całość działa naprawdę nieźle.

Oprogramowanie oferuje możliwość utworzenia makr wciśnięć klawiatury i myszy przy czym ich wykorzystanie nie jest proste a przypisanie do konkretnego klawisza co najmniej problematyczne i mało intuicyjne (wybranie w menu „Klawisz T” i wybór zapisanego następnie makra. Można odnieść wrażenie, że moduł makr jest doczepiony niemal na siłę.

Kontrola nad oświetleniem jest dość intuicyjna i nie komplikowana natomiast już sam wybór koloru czasem jest nieprecyzyjny i wymaga wielu kliknięć. Samo oświetlenie jest dyskretne, ze smakiem, nie wybijające się – świetnie utrzymuje styl myszy. Bardzo nam się to podoba.

  1. Wstęp
  2. Pudełko, dane techniczne i wrażenia z użytkowania
  3. Oprogramowanie
  4. Podsumowanie

 

Oprogramowanie Oprogramowanie należy pobrać ze strony producenta. Nie ma tu automatyzacji rodem z Razor’a.  Pobranie 35 megabajtowego archiwum RAR nie zajmuje dużo czasu. Aktualna wersja oprogramowania na dzień publikacji materiału to 2.0012 z 27.02.2018. Po pierwszym uruchomieniu została przeprowadzona aktualizacja oprogramowania myszki co zajęło ok. 15 sekund. Samo Oprogramowanie jest niemniej mało intuicyjne i zdecydowanie trudniejsze …

Ocena końcowa

Ocena

Warta uwagi

Podsumowanie : Z dobrą ceną, mysz Level 10 Advanced stanowi ciekawą propozycję dla graczy.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.