Home / Aktualności / Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Thermaltake Level 10M Advanced Gaming Mouse – recenzja

Do redakcji trafiła niedawno najnowsza mysz dedykowana graczom, Level 10M Advanced od firmy Thermaltake. Jak wielu z was wie, gaming’owe  myszy to specyficzna grupa peryferii komputerowych. Gaming jest tu rozumiany nie tylko jako najwyższa jakość  (potem już tylko klasa biznes) ale i funkcjonalność. Mając to na uwadze należy pamiętać, że każda nowoczesna mysz przeznaczona do tego celu musi posiadać:

  • Dobry lub bardzo dobry sensor (laserowy lub optyczny)
  • Ergonomiczny kształt niekoniecznie dla lewo i prawo ręcznych
  • Dobrej jakości kabel, wystarczająco miękki, najlepiej w oplocie. Są opcje bezprzewodowe ale to temat na inną historię.
  • Podświetlenie RGB – aby dobrze komponowała się z reszta sprzętu Gracza.

Czasem producenci popuszczają wodze fantazji i w każdym z tych elementów potrafią wymyślić coś ciekawego lub całkowicie to zepsuć. Zobaczmy co z tym fantem zrobił Thermaltake.

 

  1. Wstęp
  2. Pudełko, dane techniczne i wrażenia z użytkowania
  3. Oprogramowanie
  4. Podsumowanie

Do redakcji trafiła niedawno najnowsza mysz dedykowana graczom, Level 10M Advanced od firmy Thermaltake. Jak wielu z was wie, gaming’owe  myszy to specyficzna grupa peryferii komputerowych. Gaming jest tu rozumiany nie tylko jako najwyższa jakość  (potem już tylko klasa biznes) ale i funkcjonalność. Mając to na uwadze należy pamiętać, że każda nowoczesna mysz przeznaczona do tego celu …

Ocena końcowa

Ocena

Warta uwagi

Podsumowanie : Z dobrą ceną, mysz Level 10 Advanced stanowi ciekawą propozycję dla graczy.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.