Home / Aktualności / Thermaltake Core V1 Snow Edition – stylowa obudowa Mini-ITX

Thermaltake Core V1 Snow Edition – stylowa obudowa Mini-ITX

Thermaltake Core V1 Snow Edition Mini-ITX 01

Firma Thermaltake poinformowała, że jej oferta obudów komputerowych poszerzyła się właśnie o nowy model Core V1 Snow Edition, który umożliwia nam zbudowanie stylowego, niewielkiego komputera opartego o płytę główną w formacie Mini-ITX.

Obudowa Thermaltake Core V1 Snow Edition to stylowa, kompaktowa konstrukcja, która adresowana jest do osób pragnących zbudować nie tylko zgrabny i stylowy komputer, ale także taki, który będzie umożliwiał instalację wydajnych komponentów w jego wnętrzu.

Zadanie to nie powinno sprawić posiadaczom obudowy Thermaltake Core V1 Snow Edition najmniejszego problemu, a to za sprawą odpowiedniej pojemności jej wnętrza, które umożliwia m.in. instalację coolera CPU o wysokości do 140 mm, kart rozszerzeń o długości od 255 do 285 mm (np. pojedynczej, dwuslotowej karty graficznej) czy zasilacza ATX o długości do 200 mm.

Ponadto za chłodzenie zainstalowanych w obudowie podzespołów odpowiada wydajny układ wentylatorów o średnicy nawet do 200 mm z przodu oraz 80-mm z tyłu urządzenia.

Thermaltake Core V1 Snow Edition Mini-ITX specyfikacja

Thermaltake Core V1 Snow Edition Mini-ITX 03

Thermaltake Core V1 Snow Edition Mini-ITX 02

Thermaltake Core V1 Snow Edition Mini-ITX 04

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.