Home / Aktualności / Thermalright HR-02 Macho Zero – bardzo ciekawy cooler

Thermalright HR-02 Macho Zero – bardzo ciekawy cooler

Thermalright HR-02 Macho Zero
Macho to jeden z hitów znanej firmy produkującej chłodzenia dla entuzjastów, i który teraz doczekał się edycji Thermalright HR-02 Macho Zero symbolizującej zaadoptowanie cichych wentylatorów.

Cooler ten nie tylko osiągnął znaczące zmiany na wydajności, lecz również na wyglądzie. Wygląd uwzględniający czarny, niklowany metal jest tylko jednym z przykładów zmian wprowadzonych przez Thermalright.

Czarne niklowanie objęło również rurki cieplne, które są nada wykonane z miedzi. Jeśli zaś chodzi o gorę tego coolera to jest ona dodatkowo anodyzowana, sprawiając że wygląd jest bardziej atrakcyjny również w tym przypadku.

Dołączone do zestawu 120 i 140 mm wiatraki, według zapewnień firmy znajdą się tam tylko przy wprowadzaniu Thermalright HR-02 Macho Zero na rynek. Wiąże się to z przyjętym przez firmę kierunkiem, w którym bezgłośna operacja ich wytworu wiedzie prym.

Brak późniejszego wyposażenia w wiatraki umożliwi pasjonatom idealne dostosowanie tego produktu do własnych potrzeb. Być może zdecydują się oni na w pełni lub przynajmniej półpasywne chłodzenie, a być może zastosują dwa wiatraki w celu uzyskania jeszcze lepszej wydajności.

Specjalnie przeprojektowana baza Macho Zero sprawia, że nawet najwydajniejsze i najbardziej grzejące się procesory nie powinny być dla niego problemem.

W zestawie Thermalright HR-02 Macho Zero znajdziemy mocowanie do prawie wszystkich podstawek firm AMD i Intel, specjalny śrubokręt z końcówką magnetyczną, mocowanie dla wiatraków ze specjalnie zaprojektowanymi tunelami odprowadzania ciepła, lateksowe rękawiczki oraz 2g tubkę pasty termoprzewodzącej Chill Factor 3.

Cena ani dostępnośc nie zostały jeszcze potwierdzone.

Specyfikacja Thermalright HR-02 Macho Zero:

  • Długość: 136 mm
  • Szerokość: 152 mm
  • Wysokość: 163 mm
  • Waga: 1870 g
  • Rurki cieplne: 6 x 6 mm
  • Poziom hałasu: 0 dB(bez wiatraków)