Home / Aktualności / Thermalright HR-02 Macho Rev. B – legenda powraca z nową siłą

Thermalright HR-02 Macho Rev. B – legenda powraca z nową siłą

Firma Thermalright poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowej wersji coolera CPU z serii HR-02 Macho. Wersja oznaczona symbolem Rev. B wnosi kilka usprawnień, tak by w swojej klasie cenowej model ten nadal mógł być stawiany jako wzór dla konkurencji.

Firma Thermalright po 3 latach od debiutu pierwszej wersji coolera Macho postanowiła wprowadzić w jego konstrukcji kilka zmian mających na celu wykrzesanie z modeli HR-02 dodatkowej wydajności.

Tak oto cooler Thermalright HR-02 Macho Rev. B cechuje większa i zarazem niklowana podstawa (tzw. stopa) o wymiarach 53 x 40 mm. Ponadto w konstrukcji ww. schładzacza odnajdziemy 6 niklowanych rurek cieplnych, anodowaną górną część w kolorze czarnym, a także niklowane żeberka radiatora.

Dodatkowo wchodzący w skład zestawu 140-mm wentylator TY-147 dysponuje łożyskami typu Enhanced Hyper-Flow Bearing, którego specjalnie ukształtowane łopatki są w stanie pracować w zakresie od 900 do 1300 obr./min. Jak zapewnia producent maksymalny hałas generowany przez ww. wentylator nie przekraczać ma wartości 21 dBA, a przepływ powietrza mieścić ma się w granicach od 28.7 m³/h do aż 125 m³/h.

Sugerowana cena detaliczna coolera Thermalright HR-02 Macho Rev. B wynosi 42,99 euro.

Thermalright HR-02 Macho Rev. B 01 Thermalright HR-02 Macho Rev. B 02 Thermalright HR-02 Macho Rev. B 03 Thermalright HR-02 Macho Rev. B 04 Thermalright HR-02 Macho Rev. B 05

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.