Home / Aktualności / gry / The Second Dream – najważniejsza aktualizacja gry Warframe już dostępna

The Second Dream – najważniejsza aktualizacja gry Warframe już dostępna

warframe the second dream

The Second Dream to największej i najbardziej ambitna aktualizacja słynnego hitu Free-to-Play, gry Warframe.

Aktualizacja „The Second Dream”, od dziś dostępna na PC, wprowadza do gry najwyższej jakości narrację w formie pierwszego filmowego questa. Gracze, lepiej znani jako Tenno, w końcu poznają odpowiedź na pytanie, które nurtuje ich już od prawie trzech lat ̶ „Czym naprawdę jest Warframe?”

Oprócz wprowadzenia do pierwszego filmowego questu, Tenno mogą liczyć na zupełnie nowego rodzaju Warframe – łucznika, Ivarę, nową mapę PvP, nowy tryb misji, a także mnóstwo nowego sprzętu, broni i wielu innych.

Cały zespół Digital Extremes nie może doczekać się momentu, gdy gracze Warframe zobaczą utrzymywaną w ścisłej tajemnicy,najnowszą i dotychczas największą aktualizację̶ na ich odkrycie czeka cała masa nowości. Dodatkowe informacje na temat „The Second Dream” znajdują się na www.warframe.com.

Posiadacze konsol nie mają jednak powodów do obaw,gdyż do końca tego roku „The Second Dream” będzie również dostępny na PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze elementy najnowszej aktualizacji „The Second Dream”:

PIERWSZY FILMOWY QUEST: Agent Pomsty poluje na Tenno, wykorzystując dawno zapomniany sekret. Sekret, który sięga do samej istoty bycia i znaczenia Tenno.

Wierni fani Warframe będą mogli rozpocząć quest zaraz po aktualizacji, natomiast nowi gracze będą musieli najpierw ukończyć podstawowe misje, aby móc odblokować zadania „The Secret Dream”.

NOWY WARFRAME ŁUCZNIK: Ivara to uzbrojona w budzące trwogę strzały łowczyni, która porusza się bezszelestnie i atakuje bez ostrzeżenia. Umiejętności Ivary:

  • Quiver –Wyceluj i wystrzel jedną z czterech strzał taktycznych:
  • Cloak Arrow:Tworzy bańkę ochronną, która otacza sprzymierzeńców i osłania ich przed atakami.
  • Dashwire Arrow: Wystrzeliwuje linkę.
  • Slumber Arrow: Tymczasowo usypia przeciwnika.
  • Intrigue Arrow: Wywołuje hałas w miejscu trafienia w celu przyciągnięcia przeciwników.
  • Navigator –Kontroluje trajektorię lotu i nakierowuje strzałę na cel.
  • Prowl–Niewidzialność pozwoli ograbić niczego nie podejrzewających wrogów, a następnie umożliwi atak zezwiększoną szansą trafienia przeciwnika w głowę.
  • Łuk Artemidy–Przyzwij potężny łuk i szyj we wrogów niszczycielskimi strzałami!

NOWA MAPA PvP – Placówka Orokin na księżycu – Konklawe Teshina rozrasta się, stawiając swoim adeptom co tydzień nowe wyzwania. Do Konklawe dołączą: Vauban, Nekros, Mirage, Limbo i Ivara. Stocz walkę o przywództwo w ruinach placówki Orokin na księżycu i doskonal swoje umiejętności podążając Drogą Przodków.

NOWY TRYB MISJI: Misje ‘Sortie’to wyjątkowo trudne misje końcowe, którym w pojedynkę lub w grupie podołać mogą doświadczeni Tenno.
• Każda misja będzie miała własne, niepowtarzalne wymagania lub modyfikatory wrogów, faworyzując tym samym Tenno posiadających wszechstronny Arsenał.
• Gracze będą mieli dostęp do tego trybu po kliknięciu w nową ikonkę ‘Sortie’ znajdującą się w prawym górnym rogu Okna Statusu w Nawigacji.
• Codziennie dostępne będą inne misje, a żeby otrzymać nagrodę z Sezonowej puli, gracze będą musieli ukończyć wszystkie trzy misje.
• Każdy Sezon będzie trwał przez okres 15 dni, po tym czasie rozpocznie się nowy Sezon ze zaktualizowaną tabelą łupów.

 Galeria:

Obejrzyj zwiastun aktualizacji Warframe „The Second Dream”: