Home / Aktualności / The Offspring zagra swój koncert w grze World of Tanks

The Offspring zagra swój koncert w grze World of Tanks

Gwiazdy niedzielnego Wargaming Fest: Dzień Czołgisty 2019 – zespół The Offspring – zapowiedzieli swój koncert bezpośrednio w grze World of Tanks! Świeżo po występie w Mińsku przed ponad 250-tys. publicznością, teraz przejmują scenę w garażu World of Tanks od dziś do 7 października. To oznacza, że każdy kto uruchomi WoT-a w tych dniach będzie miał swój prywatny koncert tej kultowej kapeli. Co istotne można go odtwarzać dowolną ilość razy!

– Kiedy goście z World of Tanks przyszli do nas z pomysłem koncertu w grze pomyśleliśmy…Jasne! Po prostu to zróbmy! – mówi Dexter Holland, wokalista The Offspring. – Gry wideo są super, a gry wideo, w których rozwalasz rzeczy są jeszcze lepsze! –

Koncert The Offspring zawiera największe przeboje zespołu takie jak “Pretty Fly (for a White Guy)”, “The Kids Aren’t Alright” czy “You’re Gonna Go Far, Kid”. Zespół został przeniesiony do gry za pomocą technologii motion capture, co zapewni maksymalny poziom realizmu na wirtualnej scenie gry.

– Wspaniale było współpracować z The Offspring przy WG Fest: Dniu Czołgisty i Festiwalu czołgów – podkreśla Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy dać naszym graczom coś nowego! –

Występy The Offspring to część największego wydarzenia w historii gry World of Tanks o nazwie Festiwal Czołgów. Od początku sierpnia gracze mają dostęp do mnóstwa różnych, specjalnie przygotowanych na tę okazję wydarzeń (np. tryb Battle Royal), a przed nimi jeszcze sporo innych, ciekawych aktywności jak na przykład popularne wyścigi czołgów w Wielkim Wyścigu.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.