Home / Gry / Akcja / The Last of Us Part 1 – ekskluzywny tytuł z PlayStation trafia na PC

The Last of Us Part 1 – ekskluzywny tytuł z PlayStation trafia na PC

Podczas wydarzenia Summer Games Fest 2022 zapowiedziano, że na komputery osobiste trafi legendarny już tytuł znany z konsol PlayStation. Grą tą będzie The Last of Us Part 1, która będzie kolejną pozycją po God of War, Horizon Zero Dawn i zapowiedzianym Spider Man-ie, która trafi na PC.

Wersja, która trafi na „blaszaki” będzie odświeżoną wersją gry znanej z PS3 i PS4, która zanim trafi na PC, to pojawi się wpierw na PS5, w dniu 2 września 2022.

Nowa wersja The Last of Us Part 1 będzie zawierała udoskonaloną rozgrywkę, ulepszone sterowanie i rozszerzonych wiele opcji w grze, a także zaoferuje ulepszone efekty oraz poprawioną eksplorację i system walki.

Znając zaangażowanie twórców z Naughty Dog można oczekiwać, że przeniesiony TLOU na PC będzie czymś więcej niż prostym portem gry i podobnie jak God of War na PC, także i The Last of Us Part 1 zaoferuje graczom wsparcie m.in. dla AMD FSR 2.0 i technologii DLSS od Nvidii.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.