Home / Aktualności / The Grand Finals 2016 – pierwszy dzień Mistrzostw Świata w World of Tanks

The Grand Finals 2016 – pierwszy dzień Mistrzostw Świata w World of Tanks

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 01

W dniu dzisiejszym odbywał się pierwszy dzień Mistrzostw Świata w World of Tanks, który zakończył się dosłownie przed kilkoma minutami.

W tym roku poza innym miejscem rozgrywek – warszawski Torwar zastąpił Halę EXPO XXI – organizatorzy wprowadzili szereg zmian, które wpłynęły na komfort zwiedzających, przedstawicieli mediów, a także samych graczy. Osoby, które zdecydowały się przybyć na Wielki Finał Ligi Wargaming.net były witane przez dwa czołgi z okresu II Wojny Światowej, które były zaparkowane na placu tuż przed wejściem głównym.

Z kolei we wnętrzu przygotowane zostały wspólnie z firmą Razer stanowiska z komputerami PC dla graczy, gdzie można było wygrać atrakcyjne nagrody, stoisko prezentujące możliwości technologii VR, gdzie można było osobiście przetestować jak wygląda świat World of Tanks w specjalnych okularach tego typu czy punkt z konsolami PlayStation 4 umożliwiające zagranie w World of Tanks.

Kolejnymi nowościami było stoisko gastronomiczne – gdzie można było kupić zapiekanki, hot dogi i inne smakołyki tego typu – a także punkt gracza, w którym mogliśmy kupić akcesoria Razer ze specjalnej edycji World of Tanks oraz modele czołgów firmy Italineri.

Znacznie lepiej prezentuje się w tym roku także główne centrum dowodzenia, gdzie można podziwiać zawody z miejsc siedzących lub lóż. Duża liczba miejsc i tak w wielu momentach z ledwością była w stanie pomieścić wszystkich zainteresowanych. Tu także w przerwach pomiędzy kolejnymi bitwami widzowie mogli brać udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami od Razer-a.

Ponadto w tym roku organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zaoferowali wysokiej jakości nagłośnienie oraz oprawę wizualną, także oglądanie zmagań najlepszych graczy na świecie w World of Tanks było czysta przyjemnością.

W dwóch punktach korytarzy warszawskiej hali Torwar także czekały atrakcyjne nagrody w postaci koszulek, szalików, toreb/plecaków, handbandów oraz kodów na konto premium czy kodów zaproszeniowych.

Ci z Was, którzy nie zdążyli lub nie mogli z różnych względów być osobiście dziś tu z nami mają jeszcze okazję pojawić się tu w dniu jutrzejszym lub oglądać relację z mistrzostw m.in. na naszej stronie, gdzie udostępniamy transmisję na żywo.

Wiemy od organizatorów, że jutro także będą dostępne ww. gadżety oraz że nie zabraknie konkursów z nagrodami, także jeśli macie tylko możliwość pojawić się jutro choćby na chwilę, to serdecznie Was, nasi Drodzy Czytelnicy, do tego zachęcamy!

 

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 02

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 03

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 04

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 010

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 09

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 08

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 05

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 06

The Grand Finals 2016 - World of Tanks 07

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.