Home / Aktualności / The Doomsday Heist – nowa aktualizacja do GTA Online już jest

The Doomsday Heist – nowa aktualizacja do GTA Online już jest

The Doomsday Heist, pierwszy z tego rodzaju dodatek od czasu oryginalnego Heista, który pojawił się do tej gry w 2015 roku, został właśnie udostępniony przez Rockstar Games.

Aktualizacja do popularnej gry sieciowej uzupełniającej GTA V powierza graczom zadanie powstrzymania apokalipsy dziejącej się w Mount Chiliad, miejscu powstawania wielu teorii spiskowych. Twórcy gry udostępnili z Doomsday Heist nowe pojazdy, w tym Avenger, nowy wojskowy pojazd Barrage czy helikopter Akula. Nie mogło zabraknąć również nowych broni, wśród których warto wspomnieć o karabinach Bullpup czy Marksman Riffle. Nie tak istotne, aczkolwiek dla niektórych nadal ważne będą nowe tatuaże oraz zestaw ubiorów dla naszej postaci.

Poza tzw. Easter Eggiem, którym w przypadku tej aktualizacji jest rewolver z gry Red Dead Redemption 2 są latający samochód Impote Deluxo, jetpack Thruster, nowy czołg z ciekawym działkiem czy bombowiec Volvatol. Z kolei jeśli macie w grze wolne $500,000 – $750,000, to możecie skorzystać z Orbitalnego ataku, który skutecznie wyeliminuje innych graczy.

Tak więc jak widzicie, aktualizacja Doomsday Heist do GTA Online wprowadza szereg ciekawych rzeczy, które zapewnią wiele godzin do tej gry. 

 

 

                                                           Bullpop

Marksman Rifle GTA Online

                                                                         Marksman Rifle

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.