Home / Aktualności / Tethras Doom – Nowa aktualizacja dla gry Warframe na PS4

Tethras Doom – Nowa aktualizacja dla gry Warframe na PS4

Rhino Prime
Tethras Doom to nowa aktualizacja jakiej doczekała się gra  Warframe. Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca poinformowała o premierze kolejnej aktualizacji przeznaczonej dla konsoli PS4. Aktualizacja Tethras Doom i wprowadza do gry szereg zmian, dzięki którym gracze będą mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności z rozgrywki.

Do gry bowiem trafiła premiowa wersja jednego z najbardziej popularnych pancerzy – Rhino Prime. Od teraz wszyscy gracze mogą stworzyć ten sprzęt w swoim Dojo lub też zakupić go razem z pakietem broni i akcesoriów premium poprzez usługę Prime Access.

W aktualizacji znalazły się również składniki, które ucieszą wszystkich fanów poszukujących nowych wyzwań.  Do gry dodano nowy tryb Hijack oraz nowe lokacje Grineer Shipyard.  Oba elementy zostały wykorzystane w zadaniu specjalnym Tethras Doom, w którym gracze, łącząc swe siły, spróbują powstrzymać złowrogiego Kanclerza Vay Heka przed zawładnięciem flotą Fomorian i zdominowaniem układu słonecznego.

Tethras Doom szczegółowa lista nowości w najnowszej aktualizacji:

Nowy pancerz – Rhino Prime

Ten całkowicie nowy i wykończony złotem pancerz doda swojemu nosicielowi siły i pewności niezbędnych do pokonania wszystkich wrogów. Doskonałym uzupełnienem tego sprzętu są elitarne bronie i akcesoria najwyższej klasy, dostępne poprzez usługę Prime Acess w sklepie PSN Store, która została uruchomiona właśnie dziś (26 marca).

Nowe lokacje – Grinner Shipyard

Grineer Shipyards 3

Warunki pogodowe takie jak rzęsisty deszcz, błyskawice a także ogromne maszyny i niebezpieczne wodospady z pewnością umilą rozgrywkę jednym podczas gdy utrudnią ją pozostałym (tym nie czującym się w grze jeszcze tak pewnie).

To wszystko czeka od teraz na graczy w stoczni Grinnerów!

Nowy tryb gry – Hijack

Shipyards Hijack 2

W trybie Hijack gracze muszą znaleźć formoriańskie ogniwo zasilające, a następnie uwolnić je i bezpiecznie odtransportować do punktu ewakuacji.

Nie będzie to łatwe, gdyż na drodze staną im hordy przeciwników gotowych do walki na śmierć i życie!

Nowe zadanie – TETHRA’S DOOM

W czasie tego zadania specjalnego gracze muszą pokrzyżować plany Kanclerza Van Heka. Rozpoczął on pracę nad odbudową formeriańskiej floty, dzięki której zamierza przejąć władzę nad cały systemem. Tysiące statków bojowych jest już w produkcji i tylko połączone siły Tenno mogą zrzucić im wyzwanie w walce, w której stawką jest los całego układu słonecznego!

Bohaterowie, którym się to uda zostaną oczywiście sowicie wynagrodzeni specjalnymi schematami, umożliwiającymi, po deszyfracji, odblokowanie kolejnej, nowej lokacji.

 Oficjalny sklep Warframe

Dzisiaj wystartował także oficjalny internetowy sklep Warframe, w którym wszyscy mogą zaopatrzyć się w ubrania I gadżety związane z grą. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu pod adresem http://store.warframe.com