Home / Aktualności / Tenda Nova MW3 AC1200 – system mesh rozszerzający zasięg sieci Wi-Fi

Tenda Nova MW3 AC1200 – system mesh rozszerzający zasięg sieci Wi-Fi

Pudełko

Opakowanie na pierwszy rzut oka bardzo dobrze się prezentuje, a informacje o produkcie są jasno i czytelnie opisane. Na każdej ze stron instrukcji obsługi znajdziemy coś na temat produktu Tendy, w tym spis tego, co znajdziemy w pudełku, parametry techniczne czy wreszcie zalety systemu Mesh.

 

Sam system Tenda Nova MW3 AC1200 to dwie ciekawie wyglądające kostki oraz dwa osobne zasilacze. W zestawie znajdziemy ponadto dwa kable LAN, jak również instrukcję i kartę gwarancyjną. Jest to dokładnie to, czego nam trzeba, no może poza aplikacją, którą musimy sami pobrać na system Android lub iOS, o czym nas oczywiście informuje producent w tzw. manualu.

Jak można zauważyć z powyższych zdjęć, Nova MW3 posiada z przodu zieloną diodę LED sygnalizującą gotowość Meshowego systemu Wi-Fi w standardzie AC1200. Góra kostki to ciekawy wzorek, zaś tył to oczywiście gniazdo zasilania, porty WAN/LAN oraz drugi LAN i przycisk reset.

Na spodzie naszej “kostki” znajdziemy kod QR, za pomocą, którego pobierzemy wspomnianą aplikację do obsługi sieci. Znajdują się tam również informacje, takie jak adres MAC, numer seryjny czy hasło. Jeśli chodzi o montaż, to możemy kostkę zarówno postawić, jak i powiesić, korzystając z uchwytów widocznych na powyższym zdjęciu.

Do zasilania kostek służą dołączone 9V zasilacze, których kabel jest dosyć długi i wydaje się zbytnio nie plątać.

 

1. Wprowadzenie
2. Wygląd zewnętrzny
3. Platforma testowa, specyfikacja i testy
4. Podsumowanie

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.