Home / Gry / Bijatyka / Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan już niebawem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan już niebawem

Teenage Mutant Ninja Turtles Mutants in Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan, to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której bohaterowie w skorupach walczą z kryminalnym podziemiem Nowego Jorku.

Zadaniem graczy będzie ochrona “Wielkiego Jabłka” przed kosmitami, mutantami i członkami gangu Stopy (Foot Clan) w trybie kampanii dla jednego gracza lub połączą siły z innymi, w 4-osobowym trybie sieciowej kooperacji. Bądźcie jednak ostrożni, pokonanie Bebopa, Rocksteady’ego, Shreddera i innych kultowych bossów nie będzie łatwe.

Zmysł Platinum Games do tworzenia wyjątkowych tytułów, pełnych akcji i niezwykle stylowej grafiki, jest widoczny jak nigdy dotąd w Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Drużynowa rozgrywka i szybkie tempo będą wyzwaniem dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu umiejętności. Każdy bohater posiada swój własny, unikalny styl walki, który można będzie wzbogacić o specjalny zestaw ciosów Ninjutsu, dodatkowy ekwipunek bojowy i specjalne bonusy.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan wyróżnia się piękną oprawą graficzną w technologii cel-shading oraz oryginalną fabułą stworzoną przez jednego z twórców Wojowniczych Żółwi Ninja- Toma Waltza.

Gra Teenage pojawi się w sklepach i w dystrybucji cyfrowej już tego lata i będzie dostępna na systemach rozrywki PlayStation 4 i PlayStation 3, a także na Xbox One, Xbox 360 i komputerach PC za pośrednictwem Steam.

Teenage Mutant Ninja Turtles Mutants in Manhattan – Galeria

 

Zwiastun: