Home / Aktualności / Tapo L920-5 – inteligentny pasek LED RGB od TP-Link

Tapo L920-5 – inteligentny pasek LED RGB od TP-Link

Choć wielu nie podejrzewało, że wielokolorowe podświetlanie LED stanie się tak popularne, to jednak kolorowe paski, wentylatory i inne tego typu gadżety na stałe trafiły do naszego życia. Trzeba bowiem przyznać, że ciężko (przynajmniej niektórym z nas) jest używać klawiatury lub myszki bez wielokolorowego podświetlenia RGB. Nawet jeśli włączamy je tylko od czasu do czasu, to pomaga ono wyrwać się z nudnej konfiguracji naszego biurka czy po prostu pomóc w nocnej pracy bez włączania normalnego oświetlenia naszego pokoju.

Jednak zadaniem pasków LED z podświetleniem RGB jest głównie stworzenie odpowiedniego nastroju lub odseparowanie poszczególnych części pomieszczenia czy jego składowych. W tym chyba paski ledowe sprawdzają się najlepiej, choć jest wiele innych zastosowań tego właśnie produktu, takich jak np. synchronizacja z muzyką czy sygnalizowanie pewnych akcji związanych z naszym inteligentnym domem.

Jednym z przedstawicieli inteligentnych pasków LED, który niedawno trafił do redakcji, jest pasek Tapo L920-5 od znanego producenta TP-Link. „Piątka” w jego oznaczeniu jest niczym innym, jak długością samego paska, niemniej nie dopatrzyliśmy się w ofercie tego producenta pasków o innej niż 5-metrowa długości.

 

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny i specyfikacja
  3. Oprogramowanie i testy
  4. Podsumowanie

 

Choć wielu nie podejrzewało, że wielokolorowe podświetlanie LED stanie się tak popularne, to jednak kolorowe paski, wentylatory i inne tego typu gadżety na stałe trafiły do naszego życia. Trzeba bowiem przyznać, że ciężko (przynajmniej niektórym z nas) jest używać klawiatury lub myszki bez wielokolorowego podświetlenia RGB. Nawet jeśli włączamy je tylko od czasu do czasu, …

Ocena końcowa

Jakość
Funkcje
Oprogramowanie
Stosunek Cena / Jakość

Polecamy!

Podsumowanie : Recenzowany pasek Tapo L920-5 jest naprawdę bardzo udanym produktem pod każdym względem i doskonale wpasowującym się w linię produktów TP-Link.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
97

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.