Home / Aktualności / Tablet GamePad 2, smartfony Archos Helium 4G oraz inne inwazje Archosa na Polskim rynku

Tablet GamePad 2, smartfony Archos Helium 4G oraz inne inwazje Archosa na Polskim rynku

archos 101xs2
Portfolio produktów marki Archos powiększy się niebawem o Tablet GamePad 2, smartfony Archos Helium i inne inteligentne urządzenia. Produkty tej firmy będą dostępne dla polskich konsumentów dzięki nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmami Action i ABC Data. Zobaczmy zatem co Archos przygotował.

Tablety ARCHOS

Tablet gamepad2Firma zadebiutowała na rynku tabletów w roku 2008, a rok później stała się pierwszym producentem tabletów z systemem Android. Szerokie portfolio produktów daje użytkownikom wybór mobilnego urządzenia dostosowanego do ich potrzeb, gdyż w ofercie dostępne są modele:

– o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali;

– wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wysoką wydajność;

– wyposażone w opcjonalną klawiaturę, z modułem 3G lub 4G.

Od wielu lat ARCHOS projektuje nowe, innowacyjne urządzenia. Jednym z najnowszych projektów jest tablet GamePad 2 odpowiadający na potrzeby rosnącego rynku gamingowego. Gracze doceniają jego wyposażenie w fizyczne kontrolery, autorskie narzędzie ARCHOS mapping tool do konfiguracji poleceń dla przycisków oraz wydajność w grach.

 

 

Smartfony ARCHOS

Smartfon Helium
Konsekwencją innowacyjnego podejścia do rynku urządzeń mobilnych firmy Archos jest również jej specjalizacja w produkcji smartfonów.

Podobnie jak szeroka gama tabletów, tak i oferta tabletów pokrywa zakres potrzeb rynku: od modeli budżetowych po najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniające dostęp do 4G i dedykowane do multimedialnej rozrywki.

Smartfony z serii Archos Helium 4G łączą atrakcyjną cenę, najszybszą dostępną łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150Mb/s), bardzo dobrą wydajność wraz z klasycznym designem.

Archos 50c Oxygen to mocny smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Telefon z łatwością zmieści się w kieszeni dzięki bardzo cienkiemu designowi – ma zaledwie 7,6 mm grubości – oraz wadze 140g.

Inteligentne urządzenia

ash_hidef_01Archos zaprezentuje na polskim rynku również innowacyjny zestaw inteligentnych urządzeń przeznaczonych do domu.

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu w zakresie urządzeń mobilnych, Archos oferuje szereg starannie zaprojektowanych inteligentnych urządzeń, które usprawnią łączność i komunikację w domu oraz poprawią nasze zdrowie i samopoczucie.