Home / Aktualności / gry / T-Bull zapowiada Road Racing – wyścigi samochodowe wymagające zręczności i refleksu

T-Bull zapowiada Road Racing – wyścigi samochodowe wymagające zręczności i refleksu

T-Bull - Road Racing (2)

T-Bull, producent gier mobilnych, zapowiada właśnie swoją nową grę Road Racing czyli wyścigi samochodowe wymagające zręczności i refleksu. Premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku.

Uniwersum, w którym osadzono „Road Racing”, jest dobrze znane tym, którzy mieli okazję grać  w „Top Speed”, czyli poprzednią produkcję wrocławian. Gracze ponownie będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności za kierownicą najszybszych samochodów, w świecie pełnym niebezpiecznych przestępców.

W „Road Racing” zadaniem jest wykonanie określonych dla każdej misji zadań, zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a grę utrudniają inne samochody czy rozmaite blokady drogowe.

To kolejna produkcja, w której twórcy ze studia T-Bull położyli ogromy nacisk na jakość grafiki. Zaawansowana pod tym względem aplikacja zadowoli wymagających graczy, oczekujących dopracowanych w najmniejszym szczególe elementów wizualnych oraz angażującej rozgrywki.

Gra dodatkowo oferuje graczom mnóstwo wciągających wyścigów. Gracz ma także możliwość dopasowania auta do własnych upodobań oraz przystosowania go do wymagań danego wyścigu, ulepszając samochód i modyfikując jego wygląd. T-Bull zadbał również o szeroki wybór trybów rozgrywki, a także rozmaite trasy na wielu różnych mapach.

Twórcy gry położyli również nacisk na funkcje społecznościowe. Gracze mogą wzajemnie pomagać sobie w rozgrywce, wymieniając się specjalnymi kluczami samochodowymi. Dodatkowo, w ramach aktualizacji, planowane jest rozbudowanie gry o tryb multiplayer, umożliwiający bezpośrednią rywalizację między graczami. To jeden z wielu upgrade’ów, które będą stopniowo wprowadzane do aplikacji.

„Road Racing” będzie dostępny na wszystkich platformach. Gra zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze.

T-Bull - Road Racing (1)

T-Bull - Road Racing (3)