Home / Aktualności / Szybkie pamięci GAMMIX D20 ADATA w czystej formie i z taktowaniem 4133 MHz

Szybkie pamięci GAMMIX D20 ADATA w czystej formie i z taktowaniem 4133 MHz

Jak to się zwykło mówić „Czego za dużo, tego i … nie zje”. To z pewnością można to podciągnąć do podświetlenia RGB, a przynajmniej czasami mamy takie wrażenie, patrząc na niektóre zestawy tryskające zewsząd różnokolorowymi światełkami. Naprzeciw fanom minimalizmu wyszedł znany producent pamięci ADATA, prezentując swoje najnowsze pamięci DDR4 z taktowaniem 4133 MHz – model GAMMIX D20.

Pamięci posiadające onieśmielający, ale dyskretny czarny lub szary radiator, docenią wymagający gracze i entuzjaści komputerów PC. Moduły ADATA nie tylko wyglądają jak poważny gamingowy produkt, ale mają też wydajność takiego, działając z częstotliwością do 4133 MHz, aczkolwiek użytkownicy mogą również wybrać modele taktowane częstotliwością 3200 MHz i 3600 MHz.

Aby zapewnić wysoki poziom kompatybilności między platformami, GAMMIX D20 przeszedł wszechstronne testy weryfikacyjne z szeroką gamą płyt głównych różnych marek i został przetestowany pod kątem współpracy z najnowszymi platformami AMD i Intel. Pamięci są oczywiście w pełni kompatybilne z Intel XMP 2.0, dzięki czemu ich przetaktowywanie jest bezproblemowe po zainstalowaniu na komputerach, które obsługują te profile, bez wchodzenia do BIOS-u.

Na chwilę obecną firma nie poinformowała o cenach ani dostępności pamięci GAMMIX D20.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.