Home / Aktualności / gry / Szczegóły edycji premium Shadow Warrior 2 w Polsce oraz fragmenty rozgrywki

Szczegóły edycji premium Shadow Warrior 2 w Polsce oraz fragmenty rozgrywki

shadow-warrior-2

Premiera polskiej gry Wydawnictwa Techland Shadow Warrior 2 w wersji na komputery PC krokami zbliża się wielkimi krokami. Największa w tym roku produkcja warszawskiego studia Flying Wild Hog pojawi się w Polsce w bogatym wydaniu, dostępnym tylko dla graczy w naszym kraju. Gra wyląduje na sklepowych półkach już 13 października w cenie niecałych 130 zł, a więc bardziej niż okazyjnie.

Szalone przygody Lo Wanga, tym razem rozgrywające się w otwartym świecie, spotkały się z ciepłym przyjęciem na ostatnich targach QuakeCon, Gamescom oraz PAX West, gdzie wzbudziły entuzjazm zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy.

Mamy świadomość, że Shadow Warrior 2 jest wyczekiwany przez fanów. Chcemy, aby na polskim rynku pojawił się w wyjątkowej edycji. To polska produkcja, tworzona przez pasjonatów. Bardzo nam zależy, aby pudełko i jego zawartość było wyjątkowe. Zupełnie jak sama gra.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Twórcy przygotowali nowe wideo prezentujące rozgrywkę, w której gracze zobaczą w działaniu niesamowitą łańcuchową katanę – jedną z wielu egzotycznych broni, jakimi posługiwać się będzie Lo Wang. Materiał dostępny jest pod linkiem:

Shadow Warrior 2 dostępny będzie w Polsce w wyjątkowej, bogatej edycji premium jako podstawowa wersja gry. Takie wydania to znak rozpoznawszy Wydawnictwa Techland. Fani nad Wisłą w kolekcjonerskim pudełku wraz z grą znajdą:

  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji;
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała “Śledzia” Śledzińskiego;
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD;
  • litografię;
  • 3 kolekcjonerskie naklejki;
  • DLC  – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Elementy składowe zestawu można zobaczyć na załączonej wizualizacji.

shadow-warrior-2_wizualizacja-wydania-premium

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.