Home / Aktualności / Szalona broń w Fallout 4!

Szalona broń w Fallout 4!

Jednymi z największych zalet nowej gry Bethesd’y , są otwarty świat, rozbudowany crafting oraz masa różnorodnych, oryginalnych broni.

Przyjrzyjmy się tym ostatnim, posiadamy masę automatów, pół automatów czy pistoletów, ale żadne z nich nie może się równać z odkryciem Moder’a znanego pod pseudonimem xxdeathknigh72xx. 

Jego znaleziskiem okazała ukryta w plikach pozostałych po beta testach broń będąca niczym innym a podwodnym miotaczem harpunów. 

1619-2-1447990739

Jak pokazuje poniższy filmik YouTubera Tyrannicon’a broń świetnie spisuje się również na lądzie, jeśli się dokładnie przyjrzeć podczas wystrzału można zobaczyć ślady baniek. Dowodzi to że mimo wszystko broń jest przeznaczona do walki podwodnej, nie zdziwiłbym się, gdyby nadchodzące pakiety DLC posiadały jakiś element podwodnej eksploracji.

1619-0-1448142326

Miotacz póki co do zdobycia jest po pobraniu modyfikacji i  zastępuje tak zwaną Railway Rifle, modyfikacja do zdobycia tutaj.

Z niecierpliwością oczekujemy, wydania DLC dzięki któremu gracz zwiedzić będzie mógł podwodny świat, a póki co zachęcamy do obejrzenia filmu autorstwa Tyrannicon’a. 

 

O użytkowniku Aleksander Radwan-Pragłowski

Student Politechniki Krakowskiej, zapalony gracz, fan nowych technologii.