Home / Aktualności / Święty smartfon Huawei Honor Holly w super cenie już w marcu

Święty smartfon Huawei Honor Holly w super cenie już w marcu

Huawei Honor Holly
Huawei Honor Holly czyli w wolnym tłumaczeniu „święty” smartfon, pojawi się w Europie już 6 marca, i to nie tylko dla wyznawców kościoła czy innych religii, lecza praktycznie dla każdego.

Smartfon pojawił się w Indii już jakiś czas temu, i od tego czasu Huawei obniżył jego cenę z ok. 625 zł do 425 zł. Patrząc na specyfikację i wygląd smartfonu jest to bardzo atrakcyjna oferta.

W Huawei Honor Holly znajduje się bowiem5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582 korzystający z układu Cortex-A7 i taktowany jest zegarem 1,3 GHz, układ graficzny Mali-400MP2, a do tego 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci masowej i bateria o pojemności 2,000 mAh. Całość zamykają dwie kamery 8 MP z tyłu i 2 MP z przodu urządzenia, co jest bardzo miłym zaskoczeniem mając na uwadze wspomnianą cenę samego urządzenia.

Aczkolwiek znamy cenę i datę premiery w Europie, to jednak nie wiemy kiedy zawita on na sklepowe półki w Polsce. Postaramy się skontaktować z firmą Huawei w celu sprecyzowania planów sprzedaży tego smartfonu w naszym kraju.