Home / Aktualności / Święta i Nowy Rok w World of Tanks Blitz

Święta i Nowy Rok w World of Tanks Blitz

Święta szybko nadchodzą i aby gracze poczuli ich magię zapraszamy do odwiedzenia specjalnego garażu, w którym kryje się moc atrakcji. Weźcie udział w 15 etapowym wyzwaniu i zgarnijcie górę nagród, w tym tę najważniejszą – czołg VK 90.01 (P) poziomu X i specjalny kamuflaż dla tego potwora!

Po drodze do nagrody głównej gracze będą mogli odkryć Pz. V/IV, niemiecki czołg średni, specjalną walutę w grze dzięki której potrząsamy tajemniczą śnieżną kulą… Każdego dnia gracze mogą zdobyć trzy skrzynki zawierające dni premium, kredyty, kamuflaże i wiele więcej!

Ale to nie wszystko! Aby maksymalnie wykorzystać świąteczny czas zagrajcie w specjalną grę przeglądarkową – World of Tanks: Blitz – i znajdźcie wyjście z 8-bitowego labiryntu, zdobądźcie 21 skrzyń i innych rzeczy do gry oraz przejdźcie wyzwania, aby otrzymać świąteczny awatar.

I jeszcze więcej! Każdy gracz otrzyma z okazji Świąt Bożego Narodzenia czołg BT-SV, czołg radziecki III poziomu, miejsce garażu dla niego, unikatowy kamuflaż, 200 020 kredytów i 2 certyfikaty na dzień premium każdy! Wystarczy zalogować się do gry między 23 grudnia a 12 stycznia.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.