Home / Aktualności / Świąteczne promocje na oprogramowanie G DATA – warto wypróbować

Świąteczne promocje na oprogramowanie G DATA – warto wypróbować

W tym roku nie tylko okresy świąteczne obfitują we wzmożone próby kradzieży naszych pieniędzy i tożsamości przez internet. Warto się więc jak najlepiej zabezpieczyć zaczynając od oprogramowania antywirusowego takiego jak te od ADATA lub polecanego przez nas Bitdefendera (Najciekawsze produkty w sklepie Tech Dice).

Jak więc można skorzystać z 20 procentowej promocji? Ano bardzo prosto – należy udać się na stronę producenta, na której wybieramy interesujący nas produkt. Co ważne, mamy również opcję wypróbowania danego produktu, w związku z czym po pierwsze nic nie wydamy jeśli nam się nie spodoba, a jeśli się pospieszymy to zyskamy też wspomnianą zniżkę w przypadku chęci subskrypcji.

G DATA Software AG, z siedzibą w Bochum, jest innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą, która powstała w 1985 roku skupiającą się na rozwiązaniach antywirusowych. Przez lata firma ta uzyskiwała wiele wyróżnień a ich technologia DoubleScan, z dwoma niezależnymi skanerami antywirusowymi i natychmiastową ochroną OutbreakShield zyskała spore uznanie użytkowników. Rozwiązania bezpieczeństwa G DATA są dostępne na całym świecie w ponad 90 krajach.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.