Home / Aktualności / Świąteczne korzyści w World of Warships o wartości nawet 175 zł!

Świąteczne korzyści w World of Warships o wartości nawet 175 zł!

World of Warships to wiodąca gra MMO o bitwach okrętów od Wargaming świętuje koniec 2022 roku dając darmowy tydzień konta premium dla wszystkich graczy!

Aby go uzyskać należy między 16 a 31 grudnia wejść w ten link -> https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-events/plunder-dash-supercontainer/ a następnie wejść do gry. Konto premium oferuje wyższe nagrody w kredytach za każdą bitwę, więcej doświadczenia oraz możliwość robienia trzech zadań jednocześnie w kampaniach. Wraz z darmowym tygodniem jest też specjalny zestaw misji, który pozwoli na odblokowanie bonusów dodatkowych – super kontener, flagi bitewne i mnożniki do doświadczenia i kredytów. Łącznie z tygodniem „premki” obecnie grający gracze mogą zgarnąć nagród za około 100 zł!

Ale zabawa jeszcze się nie kończy! Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w World of Warships, jeśli dołączą do gry przez ten link – https://promo.worldofwarships.eu/glows-58347/eu-en/ mogą zdobyć mnóstwo bonusów (14 dni konta premium, okręt, kredyty, dublony, kamuflaże) o wartości 75 zł!

Koniec 2022 roku to idealny czas, aby grać lub wrócić do gry w World of Warships albo rozpocząć swoją przygodę na wirtualnych morzach i ocenach.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*