Home / Aktualności / Świat World of Tanks na konsolach bogatszy o szwedzkie pojazdy pancerne

Świat World of Tanks na konsolach bogatszy o szwedzkie pojazdy pancerne

Firma Wargaming ma przyjemność poinformować, że dziewiąta już nacja dołączyła do World of Tanks na konsolach Xbox 360, Xbox One / One S oraz Playstation 4 i Playstation 4 Pro. Na nadchodzącym Xbox One X gracze zagrają wszystkimi nacjami od momentu rynkowej premiery nowej konsoli w wersji wspierającej 4K i HDR.

Szwedzka linia technologiczna to 20 nowych jednostek lekkich, średnich i ciężkich. Na pierwszy plan wysuwają się niszczyciele czołgów z unikatowym dla tej nacji trybem „oblężenie” i „podróż”. W trybie podróżnym można szybko zająć dogodne pozycje snajperskie na mapie. Przełączając się na oblężenie, tracimy radykalnie zdolność przemieszczania się, ale zyskujemy znacząco na zadawanych obrażeniach.

Do wersji konsolowej trafia również owoc współpracy ze szwedzką grupą heavymetalową Sabaton – czołg Primo Victoria. Co ciekawe, członkowie grupy są zapalonymi graczami World of Tanks i podłożyli głosy pod członków załogi. Aby dodatkowo podkreślić znaczenie szwedzkiej linii, popularna mapa Murovanka zyskała nowe efekty zamieci śnieżnej. Ograniczona widoczność na mapie będzie stanowić wyzwanie również dla doświadczonych czołgistów.

World of Tanks na konsole - szwedzkie czołgi

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.