Home / Gry / FPS / Super shooter Superhot pojawi się już 25 lutego na trzech platformach

Super shooter Superhot pojawi się już 25 lutego na trzech platformach

Superhot

Innowacyjny shooter Superhot nie miał może łatwych narodzin, aczkolwiek po ciekawym pomyśle na bazującej na czasie historii, zdobyciu funduszy na Kickstarterze i wielu filmikach z prezentacjami rozgrywek, wygląda na to, że gra w końcu się pojawi.

Co więcej, polskie studio SUPERHOT Team z Łodzi stojące za tą produkcją twierdzi, że planowana data premiery 25 lutego dotyczy zarówno Linuksa, Maca oraz komputerów PC z systemem Windows.

Dla nie wtajemniczonych, Superhot to shooter widziany z perspektywy pierwszej osoby (FPS), w którym czas upływa normalnie tylko wtedy gdy nasza postać się porusza. Cała zabawa nie polega na unikaniu kul jak w Matrixie, lecz raczej planowaniu ruchów tak, aby nie zagonić się w tzw. “kozi” róg.

Pewnym utrudnieniem może okazać się fakt, iż nasza postać ma tylko jedno życie (tak, tak, tak jak my), a w samej grze nie doświadczymy żadnych power-upów. Także amunicja się kiedyś kończy – trzeba to mieć na uwadze od samego początku. 

Gdy więc połączymy nietuzinkową akcję z grafiką oferowaną przez Superhot, to otrzymamy całkiem interesującą kombinację, której nie było już dawno na rynku gier. Już zatem wiecie o co było tyle tego zamieszania.