Home / Aktualności / gry / Super Mario Run debiutuje na Androidzie

Super Mario Run debiutuje na Androidzie

Super Mario Run Android

Platformówka Super Mario Run, która oryginalnie zadebiutowała na urządzeniach z iOS w grudniu – trafiła właśnie na system Android.

Gra Nintendo dostępna w ramach systemu free-to-play (f2p), oferuje tak jak na systemie Apple tylko początkowe poziomy, z możliwością wykupienia pełnej gry za kilkadziesiąt złotych.

Niemniej jednak mają na uwadze nasze wczesne doznania z Super Mario Run na iOS, mamy mieszane uczucia jak gra zaaklimatyzuje się na Androidzie. Już na początku tego roku było bowiem wiadomo, że spora część pobrań gier zakończyła się na etapie darmowej próby gry i nie doprowadziła do jej pełnego kupna. Dobrą wiadomością jest ta, że poza płątnością za pełną wersję, Nintendo nie zdecydowało się na mikrotranzakcje.

Wersja 2.0.0 Super Mario Run poza wspomnianą większą ilością poziomów (w sumie 10) wprowadza nowe kolory Yoshiego, nowe budynki i kilka innych usprawnień. Na chwilę obecną nie ma planów odnośnie dodatkowej treści do tej gry, której niemniej nie można wykluczyć. 

W wy co sądzicie o samej grze Super Mario Run? Czy już mieliście okazję ją wypróbować, a może nawet kupić? Dajcie nam znać w komentarzach. Dla przypomnienia: Nie musicie się specjalnie rejestrować. Wystarczy, że wykorzystacie swoje dane do logowania z Facebooka dzięki integracji tego serwisu w naszym portalu.

Super Mario Run Android 01

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.