Home / Aktualności / Super Flower Leadex Platinum 850W – zimowe barwy to nie przypadek?

Super Flower Leadex Platinum 850W – zimowe barwy to nie przypadek?

Firma Super Flower zaprezentowała właśnie swój najnowszy zasilacz ATX z serii Leadex Platinum, który z oferowaną mocą 850W uplasuje się w ofercie tego producenta pomiędzy jednostkami o mocy 750 oraz 1000W.

Zasilacz Super Flower Leadex Platinum 850W to najnowsza konstrukcja tej firmy, która już wkrótce trafi do sprzedaży. Cechą wyróżniającą prezentowany na poniższych zdjęciach zasilacz jest jego śnieżno-biała kolorystyka z oryginalnie ukształtowaną górną częścią obudowy przykrywającej 140-mm wentylator sterowany w zależności od obciążenia oraz temperatury kluczowych podzespołów zasilacza.

Jednostka Leadex Platinum 850W dysponuje pojedynczą, mocną linią +12V o natężeniu 70,8A. Ponadto jest to konstrukcja w pełni modularna wyposażona w szereg złączy, wśród których znajdują się dwa gniazda EPS 8-pin (w tym jedno 4+4), jedno złącze ATX 20+4 pin oraz sześć ”wiązek” PEG 6+2 pin.

Zasilacz umożliwia także ”obsłużenie” dziesięciu urządzeń SATA oraz siedmiu urządzeń z gniazdem Molex. Ponadto model Leadex Platinum 850W dla stanów zasilania Haswell C-states oraz oferuje zgodność ze standardem 80 PLUS Platinum (sprawność do 94-proc.).

Urządzenie Super Flower Leadex Platinum 850W na rynku ma pojawić się już wkrótce w cenie około 220 dolarów i objęte zostanie aż 60-miesięczną gwarancją producenta.

Super Flower Leadex Platinum 850W 01

Super Flower Leadex Platinum 850W 02

Źródło: TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.