Home / Aktualności / Summer Summit 2021 z Cooler Master – jak się przyłączyć

Summer Summit 2021 z Cooler Master – jak się przyłączyć

Streamy prowadzone na żywo, mini gry i konkursy z nagrodami to tylko niektóre elementy Summer Summit 2021 – wydarzenia online prezentującego nowości Cooler Master. W dniach od 12. do 14. lipca odbędzie się wirtualna konferencja Summer Summit 2021, na której nie zabraknie atrakcji dla fanów marki i nowych technologii.

W blasku cyfrowego słońca będzie można wziąć udział w wirtualnych keynotes, poznać nową serię produktów i spotkać się z przyjaźnie nastawionymi pracownikami firmy. Dzięki przeniesieniu wydarzenia do wirtualnego świata, w Summer Summit 2021 może wziąć udział każdy. Jedynym warunkiem jest posiadanie sprzętu z dostępem do sieci Internet i skorzystanie z oprogramowania Gather Town. Jest to platforma analogiczna do popularnego Zooma i nie powinna nastręczyć trudności fanom cyfrowej rozrywki.

Dołączyć można więc nawet bez wychodzenia z łóżka. Organizator zachęca jednak, by zadbać o odzienie decydując się na włączenie kamerek internetowych. Więcej szczegółów pojawi się na stronie https://summit.coolermaster.com/, gdzie można zapisać się do newslettera i tematycznych grup fokusowych.

Ofertę tego znanego producenta zasili za jakiś czas StreamEnjin czyli wszechstronny mikser transmisji na żywo, który pozwala edytować i przełączać wejścia w celu bezproblemowego nadawania treści. 

W sprzedaży pojawią się też nowe zasilacze o mocy 550, 650, 750 i 850W z serii Multiple. Specyfikację 650W modelu możecie znaleźć poniżej. Nie zabraknie ponadto czegoś mocniejszego, 1600W elektrowni M1600 Platinum. Jakby to było mało, model o mocy 2000W równię znajdzie się w ofercie tego producenta.

Kto myślał, że Cooler Master na tym poprzestanie był w błędzie. Do sprzedaży jeśli chodzi o zasilacze trafi też seria XG, V i XG Platinum. Więcej o nich z pewnością dowiemy się na wspomnianym Summicie. 

 

Fanów peryferii czeka prezentacja nowych klawiatur i muszek w tym Cooler Master CK352 i 371, czy myszki CK730 i CK731 (występujące zarówno w czarnym jak i białym kolorze).

Naszym faworytem z pewnością będzie kapsuła z przyszłości a tak naprawdę pod dla graczy – Cooler Master GamePod. Dopełnią one serię foteli dla graczy, o których będzie się można dowiedzieć na prezentacji już niebawem.

Poza tym Cooler Master zaprezentuje też ciekawe podświetlane biurka czy monitory (tak, te z pewnością zasługują również na uwagę).

Tak więc jak możecie się przekonać. Nowości tego tajwańskiego producenta będzie nie tyle nie mało co ogrom. Czy więc warto się nastroić na Summer Summit 2021? Z pewnością tak!

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.