Home / Aktualności / Suicide Squad: Kill the Justice League – nowa strzelanka od Warner Bros. Games i DC

Suicide Squad: Kill the Justice League – nowa strzelanka od Warner Bros. Games i DC

Właśnie dziś, Suicide Squad: Kill the Justice League, stał się nową strzelanką zapowiedzianą przez Warner Bros. Games i DC, w której możemy grać sami lub z maksymalnie czterema graczami w trybie współpracy online. Gra oparta jest na kultowych postaciach z DC i opracowana przez Rocksteady Studios, twórców docenionej przez krytyków serii Batman: Arkham.

Jak zapewne zauważycie, Suicide Squad: Kill the Justice League łączy charakterystyczną dla studia fabularną rozgrywkę opartą na postaci z akcją strzelanki z perspektywy trzeciej osoby, zapewniając wrażenia z gry niespotykane w innych produkcjach. inny. Gra pojawi się prawie za dwa lata tj. w 2022 roku na PlayStation 5, Xbox Series X i PC.

Akcja gry Suicide Squad: Kill the Justice League, osadzona jest w uniwersum DC z niezwykle szczegółową metropolią i otwartym światem. Historia opowiada o członkach Suicide Squad Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang i King Shark, którzy muszą podjąć niemożliwą misję uratowania Ziemi i zabicia największych superbohaterów DC na świecie, The Justice League. Ograniczeni śmiercionośnymi ładunkami wybuchowymi wszczepionymi w ich głowy, wszyscy czterej superzłoczyńcy DC nie mają innego wyjścia, jak tylko połączyć siły i wykonać to zadanie. Fani mogą dostosować swoje doświadczenie, niezależnie od tego, czy grają samodzielnie, jak pojedynczy gracz, przełączający się między postaciami do woli lub współpracujący ze znajomymi w trybie współpracy dla wielu graczy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.