Home / Aktualności / Sugo 14 – nowa obudowa typu mini-ITX od Silverstone

Sugo 14 – nowa obudowa typu mini-ITX od Silverstone

Silverstone, która czasami potrafi zaskakiwać zarówno jeśli chodzi o  chłodzenie jak i obudowy, przedstawiła dziś nową, innowacyjną obudowę Mini-ITX – Sugo 14 (model: SST-SG14B). Ta ciekawie wyglądająca kostka może być ustawić na dwa sposoby, z dłuższym frontem wzdłuż podstawy lub wzdłuż krótszego boku.

Wewnątrz otrzymujemy możliwość zamontowania kart graficznych o długości do 33 cm, coolera CPU o wysokości do 18,2 cm i urządzeń 5,25- calowych (lub opcjonalnego zewnętrznego caddy Silverstone widocznego na zdjęciu powyżej). Możliwości konfiguracyjne na tym się nie kończą – producent uwzględnił ponadto możliwość montażu radiatora AIO CLC, kilku 3,5-calowych napędów, połączenie 3,5-calowego napędu i 120-milimetrowej chłodnicy CLC itp. Standardowo w obudowie zamontowano 140 mm wentylator z tyłu oraz dwa otwory wentylacyjne 120 mm wzdłuż panelu bocznego. Miejsce na dwa napędy 2,5 cala znajdują się natomiast z przodu, schowane za przednim panelem. Sugo-14 ma wymiary 247 mm x 368,1 mm x 215 mm. Na chwilę obecną Silverstone nie ujawniło cen.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.