Home / Peryferia / Gamepady / Strike NX – nowy kontroler dla użytkowników PC oraz PS3 od Speedlink

Strike NX – nowy kontroler dla użytkowników PC oraz PS3 od Speedlink

Speedlink Strike NXSpeedlink Strike NX to nowy kontroler, który powstał z myślą o pecetowych graczach i użytkownikach PS3, którzy szukają niezawodnego i uniwersalnego kontrolera.

Do wyboru mamy tradycyjny, przewodowy gamepad oraz model bezprzewodowy dla fanów gier ceniących sobie pełną swobodę ruchów podczas rozgrywki.

Operując jednym przyciskiem możesz przełączać się między dwiema technologiami kontrolerów – XInput oraz DirectInput i mieć dostęp do niezliczonej ilości tytułów. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość sterowania grami najnowszej generacji Windows, tak samo jak klasycznymi produkcjami.

Urządzenie działa w oparciu o bezprzewodową technologię radiową, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się pełną swobodą w promieniu 10 m od nadajnika. Gamepad posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności, dzięki czemu wystarczy na 8 godzin nieprzerwanej gry i eliminuje konieczność wymiany baterii.

Z chwilą podłączenia pada do komputera, użytkownik otrzymuje funkcjonalne narzędzie dowodzenia i pełną kontrolę podczas gry. Mówimy tutaj o 2 analogowych spustach, 2 bumperach oraz 10 przyciskach akcji. Cyfrowy i niezwykle precyzyjny 8-kierunkowy krzyżak sterujący daje  przewagę nad przeciwnikiem już na samym starcie.

Konstruktorzy pada Strike NX wyposażyli go w funkcję wibracji, dzięki której odczujesz większy realizm. Podczas najbardziej emocjonujących momentów gry, kiedy nastąpi trafienie lub eksplozja (w grze wspierającej feedback) poczujesz to na własnej skórze.

Kontrolery Speedlink Strike z serii NX są dostępne w cenie już od 129 zł.

Speedlink Strike NX 01Speedlink Strike NX 02

 

Cechy produktu:

– Bezprzewodowy gamepad do komputera PC
– Kompatybilny z XInput i DirectInput
– Trwały akumulator litowo-jonowy
– Ergonomiczna konstrukcja
– Kompatybilny ze wszystkimi grami Windows
– Zasięg do 10m i czas gry 8 godzin
– 8 przycisków czołowych, 2 bumpery, 2 spusty analogowe
– 2 drążki analogowe, cyfrowy krzyż sterujący
– Silnik wibracyjny
– Dostępne w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej do PC i PS3