Home / Gry / Bijatyka / Street Fighter V – tryby gry ujawnione

Street Fighter V – tryby gry ujawnione

Street fighter V tryby gry

Flagowy i długo oczekiwany produkt studia Capcom, Street Fighter V pojawi się na PC i PlayStation 4 już 16 lutego, a więc nie spełna 2 tygodnie.

Czym bliżej premiery, producent ujawnia więcej szczegółów dotyczących gry, czego dowodem jest poniższy filmik z trybami dostępnymi w grze.

Nowicjuszom dedykowany jest tryb Treningu i Tutorial, w którym przećwiczymy wszystkie podstawowe i bardziej zaawansowane ciosy, tym którzy pragną zgłębić historię swojej postaci tryb Story Mode, a tryb przetrwania (Survival mode) dla weteranów walk chcących przekonać się jak dobrze posiedli umiejętności w grze.

Nie zabrakło także trybu walki sieciowej (Network mode), gdzie będzie można zmierzyć się z żywym przeciwnikiem. Jak już mowa o żywym przeciwniku, to warto wsponieć o CFN (Capcom Fifgter Network), gdzie na bieżąco zobaczymy statystyki grających w Street Fighter V, ich walki i więcej.

Sama gra to nie wszystko, gdyż nie tak dawno Capcom zapowiedział rozszerzenie Story mode, które powinno trafić do gry nie długo po jej premierze i co najważniejsze być darmowe.

Jeśli nie zamówiliście tej gry w przedsprzedaży, a nie chcecie później przepłacać, radzimy zrobić to już teraz. Tak interesującej premiery nie można przecież i tak przegapić, czyż nie tak?