Home / Aktualności / Streaming pokazu gier Xbox serii X już w przyszłym tygodniu

Streaming pokazu gier Xbox serii X już w przyszłym tygodniu

Jak można wypromować swoją konsolę w czasach pandemii kiedy odwołuje się E3? A co powiecie na pokaz możliwości konsoli w sieci, szczególnie kiedy konkurencja nie ma gotowej konsoli, którą można się pochwalić. Twórcy nowego Xboxa poszli właśnie tym tropem, zapowiadając streaming gier wykorzystując Xbox serii X. 

Wydarzenie odbędzie się podczas specjalnego streamingu Inside Xbox w czwartek, 7 maja o godzinie 5 polskiego czasu, z naciskiem na gry, które będą dostępne na nadchodzącej serii X. Pokaz Microsoftu pozwoli nam rzucić okiem na konsolowe produkcje nowej generacji od czołowych twórców, w tym tymi pochodzącymi z Xbox Game Studios.

Ponadto, dreszczyk emocji podnosi wiadomość, że Assassin’s Creed, Valhalla, którą Ubisoft właśnie zapowiedział będzie dostępna wyłącznie w Serii X po wydaniu 31 grudnia tego roku. Na chwilę obecną Sony nie mogło pochwalić się czy to wyglądem czy gameplayem z Playstation 5. Sytuacja może się jednak zmienić, jednak na pewno nikt by na tym nie stracił.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.