Home / Aktualności / Stig z Top Gear pojawił się na Google Street View

Stig z Top Gear pojawił się na Google Street View

Stig google maps street view
Nigdy nie wiadomo jaką sławną osobę można spotkać przeglądając mapy Google a dokładniej korzystając z opcji Street View.

Zespół z Google powiadomił właśnie na serwisie Twitter @googlemaps o złapaniu na zdjęciu członka załogi popularnego programu motoryzacyjnego Top Gear. Domyślać się tylko możemy, że Stig z Top Gear przygotowywał się właśnie do jakiegoś wyczynu, choć niekoniecznie.

Zobaczyć go można wpisując w Google Maps kod pocztowy IV63 6XJ i przełączając się w tryb widoku (Street View) lub korzystając z tego linku

Mając na uwadze muzykę jaką słucha podczas pokonywania toru testowego, istnieje możliwość o ewentualnym grzybobraniu kaskadera.

Wracając jednak na ziemię, obracając się na wspomnianym Street View, zauważyć można samochód jakim Stig przyjechał. Jest to czarny Vauxhall (Opel) Astra, co by częściowo wykluczało jakiś specjalny wyczyn. Nie znając specyfikacji owej Astry można się wszystkiego tylko domyślać. Tak samo jak tego w jakim celu na pustkowiu stoją cztery kosze na śmieci.

Ciekawe czy fakt pojawienia się Stiga z Top Gear na Google Maps, zainicjuje lawinę sław celowo lub przypadkowo pojawiających się na nich. Czas pokaże.

Ostatnią rzeczą wartą wspomnienia jest to, że zwykle Google zamazuje przypadkowych przechodniów pojawiających się na Street View, co tym razem nie miało miejsca. Z drugiej strony Stig już wystarczająco jest zamaskowany, czyż nie?