Home / Aktualności / Steven Seagal także gra World of Warships

Steven Seagal także gra World of Warships

Steven Seagal miał różne doświadczenia z okrętami w przeszłości, ale jedno jest pewne – nauczył się o nich paru rzeczy. Teraz wyrusza na morza World of Warships i każdy gracz może mieć go za swojego kapitana.

Oczywiście Steven Seagal nie wsiądzie na byle łajbę z pierwszym lepszym szczurem lądowy. W wydarzeniu, które potrwa od 14 grudnia musisz dowieść swoich umiejętności. Najpierw twoje konto w grze musi osiągnąć poziom 10-ty, a następnie trzeba wykonać specjalną misję: zdobyć 77.000 punktów doświadczenia. Można to osiągnąć w dowolnych bitwach: losowych, rankingowych, kooperacyjnych. Po przekroczeniu tego progu bohater niniejszego newsa zostanie dodany do Twojej listy kapitanów w World of Warships!

A teraz zamknij oczy i pomyśl, co możecie wspólnie osiągnąć… z jego dekadami doświadczenia w walce, z jego charakterystycznym głosem i aurą spokoju? Z nim na pokładzie będziesz potężny niczym kolejny bohater filmów akcji!

Steven Seagal jeszcze nie skończył z World of Warships! Możecie oczekiwać fantastycznej zawartości w niedalekiej przyszłości!

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.