Home / Aktualności / Sterowniki NVIDIA Game Ready 382.05 ze wsparciem dla Prey i Battlezone

Sterowniki NVIDIA Game Ready 382.05 ze wsparciem dla Prey i Battlezone

 

PREY Game Ready 382.05 01

Firma NVIDIA opublikowała w dniu dzisiejszym najnowszy sterownik Game Ready dla swoich kart graficznych w wersji 382.05, który dedykowany jest grom Prey oraz Battlezone, a także majowej aktualizacji gry Gears of War 4, która dodaje m.in. obsługę trybu multi-GPU oraz dwie nowe mapy.

Nowy sterownik Game Ready 382.05 wyróżniają trzy cechy stanowiące o walorach programu Game Ready Driver:

  • optymalne działanie kluczowych gier w dniu ich premiery
  • wsparcie dla ważnych zmian, które wprowadzają aktualizacje DLC oraz łatki, w już wydanych grach
  • płynne działanie gier VR

Optymalizacje dla gry Prey

Nowy sterownik zdecydowanie docenią fani gry Prey. Jest on udostępniony jeszcze przed oficjalną premierą gry i zapewnia jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników Game Ready, aby umożliwić graczom jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Optymalna wydajność na każdym etapie rozwoju gry

Sterowniki Game Ready mają na celu wspierać wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ gry ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki i aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane. Optymalizacje dla majowej aktualizacji gry Gears of War 4 to doskonały przykład wsparcia firmy NVIDIA tytułów, które zadebiutowały na rynku jakiś czas temu.

Optymalizacje są kluczowe dla gier VR

Battlezone jest grą stworzoną z myślą o wykorzystaniu gogli wirtualnej rzeczywistości i to kolejny przykład korzyści z wykorzystania sterownika Game Ready. Zapewnienie jak najlepszej jakości w dniu premiery gry jest bardzo ważne, ale w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w świecie VR. Sterowniki Game Ready od dawna dbają o najlepszą jakość zabawy optymalizując wydajność i obniżając opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier stworzonych dla środowiska wirtualnej rzeczywistości.

Battlezone 02

Battlezone 03

Battlezone 01

Battlezone 04

Źródło: NVIDIA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.