Home / Aktualności / Obudowy / STEELWING – obudowa piękna jak z bajki od ENERMAX

STEELWING – obudowa piękna jak z bajki od ENERMAX

enermax-steelwingSTEELWING to najnowsza obudowa marki ENERMAX, która wykonana jest z aluminium oraz hartowanego szkła. Za efektownie wyglądającą, frontową częścią obudowy znajduje się fabrycznie instalowany 12-cm wentylator ENERMAX z podświetleniem LED.

Wspomniany powyżej panel frontowy wyposażony jest w dwa porty USB 3.0, 3,5-mm złącza Jack do podłączenia słuchawek i mikrofonu oraz oczywiście w przycisk Power. Szkło użyte do budowy modelu STEELWING ma grubość aż 3 mm, z kolei powierzchnie metalowe zostały uprzednio wypiaskowane i anodowane, co zwiększa ich odporność na utlenianie oraz zmniejsza widoczność odcisków palców.

We wnętrzu przygotowano odpowiednie zatoki dla dysków 2,5 oraz 3,5 cala, zaś karty rozszerzeń mogą mieć do 290 mm długości. Obudowa ENERMAX STEELWING kompatybilna jest z płytami głównymi w formatach microATX oraz mini-ITX.

 

 

enermax-steelwing-02 enermax-steelwing-01

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.