Home / Peryferia / Myszki / SteelSeries Rival 700 – mysz dla graczy jakich mało

SteelSeries Rival 700 – mysz dla graczy jakich mało

SteelSeries Rival 700SteelSeries, przedstawiło dziś swoją najnowszą myszkę Rival 700, mysz dedykowaną graczom, którą wyposażył w wyświetlacz OLED, system drgań oraz wymienne komponenty. Wszystko to sprawia, że nowy model z rodziny Rival jest jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych akcesoriów gamingowych na rynku.

SteelSeries Rival 700 04

Dzięki funkcji SteelSeries GameSense w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine, gracze mogą dostosować treść pojawiającą się na wyświetlaczu OLED do własnych potrzeb: statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI, własne logo czy nawet animacje.

System drgań powiadomi użytkownika o wydarzeniach w grze, np. odnowieniu umiejętności, niskim poziomie paska życia i wielu więcej. Specjalna konstrukcja Rival 700 sprawi, że wibracje nie będą miały negatywnego wpływu na celność i czucie myszy podczas rozgrywki.

Mysz Rival 700 została wyposażona w wysokiej klasy optyczny sensor, który charakteryzuje się m.in. zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1, zakresem CPI do 16.000 oraz 1 milisekundą czasu reakcji, czyli brakiem lagów , możliwością odczytu przy prędkości poruszania 300 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50g, a także specjalną konstrukcją umożliwiającą wymianę na sensor laserowy lub inne komponenty, które pojawią się wkrótce.

Podczas gdy ergonomiczny kształt, 7 programowalnych przycisków, zapewnia tej konstrukcji dostosowanie do prawie wszystkich rodzajów chwytu, tak miękka w dotyku powłoka oraz boczne uchwyty zapewniają odpowiedni komfort i kontrole, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek.

SteelSeries Rival 700 to broń, którą każdy gracz może dostosować do własnych potrzeb, w tym dzięki funkcjom GameSense i Prism RGB, użytkownicy mogą wybrać tryb oraz kolor podświetlenia z puli 16,8 miliona barw. Wydarzenia w grze będą miały bezpośredni wpływ na wyświetlaną treść oraz tryb podświetlenia. 

Jednak dla niektórych, największym lub przynajmniej sporym atutem będzie odczepiana górna część obudowy, dzięki czemu można ją w łatwy sposób wymienić, tak samo jak łatwo wymieni się system sensorów, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli kupować nowej myszy, aby cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami na rynku. W ofercie SteelSeries dostępne będą pokrywy o różnym wzornictwie i powłoce, a w samym zestawie z myszką znajdziemy metrowy gumowy przewód oraz dwumetrowy przewód pleciony.

Mysz Rival 700 pojawi się w polskich sklepach na początku kwietnia bieżącego roku, w sugerowanej ok 399 zł.

SteelSeries Rival 700 01 SteelSeries Rival 700 02 SteelSeries Rival 700 03