Home / Aktualności / SteelSeries prezentuje kolejną ciekawą klawiaturę dla graczy – APEX M750

SteelSeries prezentuje kolejną ciekawą klawiaturę dla graczy – APEX M750

APEX M750SteelSeries zapowiedział swoją najnowszą klawiaturę APEX M750, którą tradycyjnie już dedykuje graczom. Ta mechaniczna klawiatura z rdzeniem wykonanym z aluminium wykonana jest z dobrej jakości materiałów i z wykorzystaniem najlepszych podzespołów oferuje zarówno podświetlanie RGB (indywidualne podświetlenie klawiszy) jak i nowe przełączniki QX2. Nie można też zapominać o światowej klasy oprogramowaniu SteelSeries Engine Apps, które zapewnia pełnię szczęścia w dostosowywaniu klawiatury do swoich potrzeb.

Wspomniane przełączniki QX2 klawiatury APEX M750 zapewniają wyjątkowo szybki czas reakcji, wszystko dzięki systemowi wykorzystującemu niski poziom nacisku. To z kolei nie spowodowało wzrostu hałasu generowanemu przez klawisze, a wręcz przeciwnie. Co więcej, SteelSeries gwarantuje ich żywotność na poziomie 50 milionów naciśnięć.

Wraz z klawiaturą, producent usprawnił jej oprogramowanie, które wspomogło szybsze czasy reakcji podświetlenia, powiadomienia czatu czy jeszcze większe możliwości personalizacji. Lepsze możliwości powiadomień czatu powstały we współpracy z firmą Discord, którą zapaleni gracze z pewnością rozpoznają.

Dla nowych adeptów gamingu z pewnością pomocne będzie ImageSync, za pomocą którego stworzą oni zaawansowane podświetlenie APEX M750. Za jego pomocą możemy np. przesłać do oprogramowania animowany plik Gif, który z kolei zostanie przekonwertowany na podświetlenie klawiszy. Naszym zdaniem bardzo ciekawe i unikalne rozwiązanie. Nie mniej interesujące jest Audio Visualizer, system synchronizujący podświetlenie klawiszy z odtwarzaną w danym momencie muzyką. Najnowsza klawiatura z rodziny APEX wspiera również system PrismSync z innymi urządzeniami tego standardu. 

GameSense, kolejna ciekawa funkcja oprogramowania jest z kolei odpowiedzialna za dostarczanie zaawansowanego systemu podświetlenia charakteryzującego się szybkim czasem reakcji oraz funkcjami takimi jak niski poziom amunicji, zdrowia czy powidomień cooldown.

APEX M750 dostępna jest już w sprzedaży na stronie producenta w cenie 169,99 euro.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.