Home / Peryferia / Klawiatury / SteelSeries Apex M500 – mechaniczna miłość profesjonalnych graczy

SteelSeries Apex M500 – mechaniczna miłość profesjonalnych graczy

SteelSeries Apex M500 01SteelSeries, czołowy producent peryferiów komputerowych, wprowadził do sprzedaży kolejną mechaniczną klawiaturę SteelSeries Apex M500 dedykowaną profesjonalnym graczom.

SteelSeries Apex M500 03Klawiatura ta jest łatwa do przetransportowania, została wyposażona w gamingowe przełączniki Cherry MX Red z żywotnością do 50 milionów uderzeń, niebieskie podświetlenie LED oraz autorskie oprogramowanie SteelSeries Engine. To czy ni ją idealnym narzędziem nie tylko do rozgrywek turniejowych, ale również innych na jakie zdecyduje się profesjonalny gracz.

SteelSeries Apex M500 02

 

Oprogramowanie dostarcza graczom możliwość personalizacji peryferiów komputerowych, w tym samodzielne zaprogramowanie każdego przycisku na klawiaturze tworząc unikalne kombinacje, zaawansowane makra służące do szybszego i łatwiejszego wydawania komend.  

Dziecinnie proste jest również  automatyczne uruchamianie profilów gier, oddając nam tym samym nieskończoną liczbę możliwości gamingowych.

SteelSeries Apex M500 04Apex M500 oferuje inteligentny system zarządzania okablowaniem z trzema prowadnicami kabli, które dostosowują się do ustawień klawiatury, aby wyeliminować zakłócenia i splątania. Ponadto klawiatura została w pełni wyposażona w technologię Anti-Ghosting z aktywnymi 104 przyciskami zapewniającymi precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry.

Klawiatura SteelSeries Apex M500 pojawi się w sprzedaży już wkrótce i będzie kosztować 120 dolarów.