Home / Peryferia / Słuchawki / SteelSeries Actis 3, 5 oraz 7 – czyli prawdziwe słuchawki dla graczy z krwi i kości

SteelSeries Actis 3, 5 oraz 7 – czyli prawdziwe słuchawki dla graczy z krwi i kości

steelseries-arctis

SteelSeries, rozpoczyna sprzedaż nowej linii produktów – Arctis, oferujcej oryginalną stylistykę oraz innowacyjne technologie. Tym samym pokazuje, jak słuchawki dla graczy powinny brzmieć, wyglądać oraz jaki zapewniać komfort użytkowania.

Każdy komplet słuchawek Arctis wyposażony jest w wielokrotnie nagradzany zestaw audio od SteelSeries, dotychczas wykorzystywany w słuchawkach wartych ponad 1 500 PLN. Potężne przetworniki o czystej barwie dźwięku,w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym w systemie 7.1, pozwolą graczom maksymalnie wczuć się w otoczenie gry.

Wszystkie modele z linii Arctis otrzymają przeprojektowany, wysuwalny, dwukierunkowy mikrofon o nazwie ClearCast. Nowy owoc badań SteelSeries charakteryzuje się maksymalną redukcję szumów, która zapewnia przejrzystą komunikację głosową, koncentrującą się wyłącznie na wypowiedziach użytkownika. W trakcie rozmowy akustyczny mikrofon wyeliminuje praktycznie wszystkie, otaczające gracza, zakłócenia.

Produkty nowej serii wyposażone są w regulowany i odpinany pałąk, który potrafi dostosować się do każdego rozmiaru i kształtu głowy, gwarantując użytkownikowi maksymalny komfort. Opatentowana konstrukcja równomiernie rozkłada ciężar słuchawek na całej górnej części głowy i zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych punktów ucisku nawet po dłuższym okresie użytkowania.

Linia produktów Arctis posiada trzy wyjątkowe zestawy słuchawkowe, oferujące wyjątkowy komfort użytkowania i ekstremalną wydajność. Nowy sprzęt SteelSeries różni się wyłącznie dodatkowymi funkcjami, które gracz dobiera w zależności od preferencji, a nie podstawowymi podzespołami.

actis-3

Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami mobilnymi i VR.

actis-5

Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania illuminacji Prism RGB oraz kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie.

actis-7

Wolne od opóźnień, bezprzewodowe Arctis 7 także wyposażono w DTS Headphone: X 7.1, panel Chat Mix znajdujący się na słuchawce oraz pałąk posiadający w pełni oplecione zawieszenie gogli narciarskich. Dzięki zrównoważonej łączności bezprzewodowej o niskiej latencji, akumulatorowi zapewniającemu 15-godzinny tryb pracy i zasięgowi działania wynoszącemu ponad 12 metrów, Siódemka jest idealnie zaprojektowana do wielogodzinnej rozgrywki.

Sprzęt już wkrótce pojawi się u polskich sprzedawców w cenie wynoszącej równowartość 79,99, 99,99 lub 149,99 dolarów odpowiednio za SteelSeries Arctis 3, Arctis 5 i Arctis 7.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.