Home / Aktualności / Steel Hunter ponownie w World of Tanks

Steel Hunter ponownie w World of Tanks

Już od dziś przez cały najbliższy tydzień gracze mogą rywalizować w unikatowej rozgrywce Battle Royale z czołgami w roli głównej!

Steel Hunter to walka o przetrwanie 20 samotnych wilków lub 10 plutonów po dwa czołgi. Czołgiści muszą rywalizować o zrzuty ekwipunku na mapie, walczyć między sobą, unikać zamykających się stref – jednym słowem zrobić wszystko aby przetrwać. Do wyboru jest teraz pięć wyjątkowych maszyn, każda przystosowana do pełnienia specyficznej ról na polu walki (zwiad, polowanie, przetrwanie).

Czołgi rozwija się wraz z naszymi postępami w grze i możemy je dostosować do preferowanego stylu rozgrywki. Walka toczy się na dwóch, specjalnie przygotowanych do tego trybu mapach. Za granie w tym trybie awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia i zdobywamy cenne nagrody!

– Nowy epizod Steel Hunter-a stał się jeszcze lepszy dzięki licznym usprawnieniom w stosunku do poprzedniej edycji – podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Gracze polubią nowe zmiany i dodatki, gdyż rozwijają one świetną rozgrywkę, którą znają i lubią –

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.