Home / Aktualności / Steam dorzuca do pieca rozpoczynając jesienną promocję na gry

Steam dorzuca do pieca rozpoczynając jesienną promocję na gry

Być może Steam tracić swój blask na arenie dystrybucji gier cyfrowych dzięki ilości i jakości, szczególnie w porównaniu do GOG i EPIC Games Store, jednak Steam nadal jest platformą, która oferuje największą bibliotekę tytułów do kupienia. W związku z okresem czarnego piątku można na niej nabyć ciekawe gry w jeszcze bardziej interesujących cenach. Dodatkowo z wyprzedażą, platforma uruchomiła głosowanie na najlepszą grę. 

Największy odsetek rabatów, jaki do tej pory zauważyliśmy dotyczy m.in. Rise of the Tomb Raider, który otrzymał aż 85% obniżkę. Zniżki na gry wahają się od 20% do tego (pozornego) pułapu, z takimi tytułami jak seria Dark Souls notująca 75% zniżki, Dark Souls 2  również 75% zniżki czy Dark Souls Remastered za 40% mniej niż dotychczas.

W serii Dishonored zauważono również ogromne obniżki cen katalogowych, o 70% w stosunku do oryginału i 75% jeśli chodzi o Dishonored 2. Warte wspomnienia są również obniżki gier Dirt Rally 2.0 (70%) czy Wreckfest (60%) oraz Rage 2 (67% taniej). 

Po pełną listę tytułów dostępnych we wspomnianej Jesiennej Wyprzedaży wysyłamy na Steam.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.